Rowerowe Wejherowo

Dzisiaj rozpoczynamy serię wpisów, w której pokażemy Wam najciekawsze szkołoklasowe działania opisywane na tegorocznych blogach.

blog4bystrzaki3
blogiceo.nq.pl/blog4bystrzaki

W pierwszej kolejność przedstawiamy Wam projekt edukacyjnych Rowerem po Wejherowie realizowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 11, Bystrzaków. Uczestnicy projektu mają bardzo ambitny plan – ich celem jest odkrycie najciekawszych tras rowerowych w okolicy Wejherowa oraz zorganizowanie wycieczki, na którą wybiorą się wspólnie z rodzicami i nauczycielami.

Takie działania nie mogą się odbyć bez porządnych przygotowań. Bystrzaki rozpoczęły realizację projektu od przypomnienia sobie zasad ruch drogowego oraz bezpiecznej jazdy na rowerze. Żeby było ciekawej sami przygotowali gry planszowe i interaktywne związane z tymi tematami. Teraz rozpoczęli kolejny etap projektu, czyli wyznaczanie trasy – przeszukują strony internetowe i informatory turystyczne w poszukiwaniu tych najciekawszych. Ostatnio odwiedzili także Prezydenta Wejherowa, żeby dowiedzieć się wszystkiego o drogach rowerowych w okolicy.

Jeżeli chcecie na bieżąco śledzić kolejne działania w projekcie Bystrzaków, regularnie zaglądajcie na ich bloga Odkrywcy wiedzy. Bystrzaki odsłona trzecia. Koniecznie skomentujcie też ich fantastyczne działania. :)

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 V edycja z tagami: , , , . Dodaj do zakładek ten link.

3 Responses to Rowerowe Wejherowo

 1. O to my! Polecamy wam takie projekty, są super. To świetna zabawa podczas jazdy na rowerze i sprawdzaniu tych tras. Pozdrawiamy Bystrzaki

 2. gredeccywp.pl Andrzej powiedział:

  Zapraszamy do Wejherowa. Przepiękne jest nasze Miasto.
  Andrzej ostatnio opublikował..Nasze rozmowy…My Profile

 3. monikakubica monikakubica powiedział:

  Wspaniali uczniowie, mali odkrywcy :) Brawa dla Bystrzaków i dla pani Weroniki! :)
  monikakubica ostatnio opublikował..Mądrej głowie dośc dwie słowie – konkurs frazeologicznyMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge