Sprawdź folder SPAM

By Dwlocks (praca własna), CC-BY-3.0, Wikimedia Commons

Szybka i ważna informacja – włączyliśmy na blogach dodatkową ochronę przed Spamem, który trafia na Wasze blogi. Spamów (czyli komentarzy „śmieci”, zwykle w języku angielskim, których lepiej nie akceptować, tylko od razu kliknąć „Oznacz jako spam”!) powinno być mniej, ale prosimy Was o czujność i codzienne sprawdzanie folderu SPAM. Trafiają tam bowiem dobre komentarze od czytelników Waszych blogów i szkoda, żebyście ich nie zaakceptowali i nie przeczytali miłych komentarzy od Waszych kolegów i koleżanek, nauczycieli, a także od nas – moderatorek Szkoły z klasą 2.0 :)

Jeśli prawdziwego spamu macie bardzo dużo na blogu polecamy też wpis „Wiosenne porządki z komentarzami”.

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 III edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

8 Responses to Sprawdź folder SPAM

 1. avatar olgao powiedział:

  BĘDZIEMY SPRAWDZAĆ KOMENTARZE TO BARDZO WAZNA SPRAWA :)

 2. avatar maciek777 powiedział:

  Oczywiście będziemy sprawdzać czy w spamie nie ma żadnych dobrych komentarzy.
  Jeszcze raz dziękujemy.
  ELEKTRONICZNA KLASA CKU2

 3. Gdybym tu nie zajrzała, to na pewno nie wpadłabym na to, żeby przejrzeć folder SPAM. A miałam tam – oprócz śmieci – cztery piękne komentarze. Wyczyściłam folder spamowy i teraz będę czujna. Na poczcie zawsze śledzę folder spamu, tutaj tego nie robiłam, bo nie było takich sytuacji, że coś wartościowego tam wpadało. Wielkie podziękowania!
  Agnieszka Rudzik-Sawicka ostatnio opublikował..Postcards from EuropeMy Profile

 4. Aleksandra Cho powiedział:

  O… jak dobrze. Oczywiście będę sprawdzać czy nic tam nie wpadło…
  Cho ostatnio opublikował..„Doktor Hania Humorek”My Profile

 5. avatar Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  Super :) Cieszę się, że przydała się moja podpowiedź :)

  Magda
  Szk 2.0

 6. avatar maciek777 powiedział:

  To był świetny pomysł. Bardzo się cieszymy bo na naszym blogu było mnóstwo komentarzy w języku angielski, które wrzucaliśmy do spamu. Teraz jest już łatwiej.
  ELEKTRONICZNA KLASA CKU2

 7. avatar Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  Proponuję zatem wejść w folder Spam (Komentarze), sprawdzić czy nie wpadł tam żaden dobry komentarz, przenieść go używając przycisku „To nie jest spam”, a potem usunąć resztę spamu z bloga. Można to zrobić jednym kliknięciem – „USUŃ CAŁY SPAM” :)

  pozdrowienia,
  Magda
  Szk 2.0

 8. olczak :3 olczak powiedział:

  My mamy aż 2000 spamów
  olczak ostatnio opublikował..Spotkanie z byłą dyrektorką naszej szkołyMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge