Świat się zmienia. Szkoła też :)

Jak postęp wpływał na uczenie się i nauczanie? Zobaczcie:

Który element technologicznego postępu, Waszym zdaniem, zmienił najwięcej w edukacji? Swoją odpowiedź oczywiście zostawcie w komentarzu :) .

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 III edycja. Dodaj do zakładek ten link.

9 Responses to Świat się zmienia. Szkoła też :)

 1. j8brosilo jb powiedział:

  Dziękuję za gratulacje w postaci pomyślnego wpisu :) i ucztę percepcyjną :)
  jb ostatnio opublikował..Spotkanie podsumowujące w LO XV we Wrocławiu.My Profile

 2. elacieminska elacieminska powiedział:

  Świetny ‚maraton medialny’ przez wieki. Na pewno włączę filmik do bibliotecznych zajęć. Zmiany w sposobach nauczania pokazują przecież, jak zmieniały się sposoby (i narzędzia) komunikowania się ludzi :) Pozdrawiam serdecznie :)
  elacieminska ostatnio opublikował..Festiwalowa gala za nami…My Profile

 3. avatar jakuwal powiedział:

  Wszystko się zmienia- niestety w małych szkołach ciągle jest problem z Internetem, dostępem do komputerów . Cżęsto równiez moi koledzy nie dysponują odpowiednim sprzętem.

 4. nationalek nationalek powiedział:

  What a fantastic film!!! Can I use it in post on my blog ?? It’s really fascinating theme to write about! I think we, young generation, don’t know how it was changing for years ! I think, we should appreciate it :) Best wishes, nationalek :)
  nationalek ostatnio opublikował..ENGLISH ALPHABETMy Profile

 5. avatar Alicja powiedział:

  Genialny filmik, jestem pod prawdziwym wrażeniem!
  Miło się to oglądało – zarówno uczy, jak i jest miłe dla wzroku. Dobrze było przypomnieć sobie historię edukacji w kilka minut w tak przyjemny sposób. Na pewno się przyda. ;) Ilustracje choć proste, są bardzo estetyczne i w ogólnym ujęciu ładne. Sam filmik jest zrozumiały oraz interesujący. Popieram taki sposób rozpowszechniania informacji i będę ten film promować.

  Co do pytania zawartego w treści – wydaje mi się, że duże znaczenie miała prasa Gutenberga. To jednak był pewien impuls „Hej, spójrz! Nie wszystko musisz robić z wysiłkiem. Da się to zautomatyzować.”
  Pozdrawiam!

 6. avatar olgao powiedział:

  Rewelacyjy jest ten filmik. Jestem pod wrazeniem :)

 7. avatar wiktoria10166 powiedział:

  Brak mi słów , Film jest bardzo fajny :) pokazałam go kilku osobom , i muszę przyznać że byli pod wrażeniem : D .

 8. avatar mjus1k powiedział:

  Świetny filmik. Wydaje Nam się, że dostęp do Internetu i narzędzi z nim powiązanych najwięcej zmienił w edukacji.
  http://blogiceo.nq.pl/techstce/

 9. avatar Lolek powiedział:

  pouczające

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge