Szkoła okiem gimnazjalistów

blogujemy20
blogiceo.nq.pl/blogujemy20

Mamy takie szkoły i takich blogerów, którzy są z nami od lat. Tak właśnie jest w przypadku Gimnazjum nr 83 w Warszawie, gdzie co roku uczniowie opisują na blogach swoją szkolną codzienność. Zobaczcie o czym w tej edycji programu piszą redaktorzy bloga BlogujeMY 2.0.

Na blogu można znaleźć wiele inspirujących wpisów. Uczniowie dzielą się tam swoimi radami dotyczącymi tego, jak skutecznie uczyć żeby nie zanudzić uczniów. Piszą też recenzje wydarzeń, w których brali udział, np. z przedstawienia Iwona Księżniczka z Burbona, a także o przydatnych programach komputerowych, z których korzystają na co dzień. Uczniowie wzięli również udział w naszej akcji blogowej – Zaprojektuj szkołę, która zachęciła ich do napisania o tym jak do tej pory udało im się zmienić swoją szkołę. I tak na blogu możemy przeczytać o fantastycznej przestrzeni jaką stworzyli dla siebie Młodzi Aktywiści Kina – grupa uczniów zajmująca się edukacją filmową, a także o strefie czytania, która powstała w szkolnej bibliotece.

Koniecznie zajrzyjcie na bloga BlogujeMY 2.0 i przeczytajcie inne ciekawe wpisy uczniów! :)

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 VI edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge