Szkolna biblioteka na celowniku

czytanienakreca2015
blogiceo.nq.pl/czytanienakreca

Debatować można na każdy temat! W Szkole Podstawowej nr 23 w Gdyni odbyła się na Wielka debata o bibliotece, podczas której uczniowie i nauczyciele dyskutowali nad wyglądem szkolnej biblioteki.

Debatę, wraz nauczycielkami – panią Elżbietą Charmier-Ciemińska i Anetą Kleisą – przygotowali uczniowie klasy szóstej. Całość została dokładnie zaplanowana – od ustawienia stołów, przez projekty plakatów reklamujących to wydarzenie, aż po scenariusz samej debaty. Wszystko po to żeby dowiedzieć się jakiej biblioteki oczekują uczniowie szkoły w Gdyni. W dyskusji wzięli udział nie tylko uczniowie klas 4-6, ale także pani dyrektor, która na bieżąco odpowiadała na wszystkie pytania uczniów. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tej debaty, koniecznie odwiedźcie bloga Czytanie nakręca :) Blog Szkoły Podstawowej nr 23 w Gdyni.

A jak według Was powinna wyglądać szkolna biblioteka? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge