Szkoły Waszych marzeń

projektKażdy uczeń i nauczyciel ma swoje własne wyobrażenie o tym, jak powinna wyglądać przestrzeń szkolna żeby dobrze było się w niej uczyć i spędzać czas. W blogowej akcji Zaprojektuj szkołę uczniowie i nauczyciele uczestniczący w Szkole z Klasą 2.0 postanowili podzielić się z innymi swoimi pomysłami na szkołę XXI wieku. W ramach akcji powstało ponad sto prac – rysunków, makiet, grafik, a niektóre z pomysłów od razu wcielono w życie.

Zaprojektowano pomieszczenia, w których nauczyciel mógłby prowadzić lekcje z domu, pokoje do relaksu z hamakami, łóżkami, basenem itp., sale zoologiczne, szkolne podwórka, świetnie wyposażone sale gimnastyczne czy też sale lekcyjne, w których oprócz miejsca do nauki można znaleźć również miejsce do czytania, zabawy czy odpoczynku. :)

Zapraszamy do zapoznania się z filmikiem, w którym zebraliśmy wszystkie projekty:

Co sądzicie o tych pracach? Koniecznie zajrzyjcie na blogi, które wzięły udział w naszej akcji żeby zobaczyć, co jeszcze uczniowie i nauczyciele pisali o swoich projektach. W ich wpisach można znaleźć naprawdę niesamowite pomysły!

grafika: Beata i Michał Cyruchin dla Szkoła z Klasą 2.0

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 VI edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge