TIK w projekcie

Szkolne projekty opisujemy na blogu. To doskonałe miejsce na dokumentowanie Waszych działań i pomysłów! Dlaczego? Projekt jest zawsze pod ręką, można się nim pochwalić zawsze i wszędzie, czytają o nim inni uczniowie i nauczyciele i dzięki temu mogą NAUCZYĆ się od Was wielu ciekawych informacji.
Jak „ugryźć” projekt na blogu? Odpowiedź znajdziecie TUTAJ. Polecamy też specjalnie przygotowany dział Poradniki projektowe. Przeczytajcie zamieszczone w nim materiały wspólnie z nauczycielem i dobrze zaplanujcie realizację projektu w szkole.

A jeśli chcecie żeby Wasz projekt był atrakcyjnie zrealizowany i opisany użyjcie TIKowych narzędzi. Zgromadziliśmy całkiem POKAŹNĄ LISTĘ super propozycji specjalnie dla Was. Zapoznajcie się z nią i spróbujcie wykorzystać choćby niektóre z nich. Polecamy!

PS. oczywiście wszystkie blogi, na których znajdą się opisy projektów zostaną uhonorowane drugą odznaką :) Warto się o nią postarać! 

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 II edycja z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

8 Responses to TIK w projekcie

 1. Daj znać: TIK w projektach, TIK na codzień · Szkoła z klasą 2.0

 2. avatar Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  Do tworzenia gazetek polecamy:

  http://juniormedia.pl/

  oraz

  http://mam.media.pl/

  Znacie? :)

  pozdrowienia!
  Magda
  Szkoła z klasą 2.0
  Szkoła z klasą 2.0 ostatnio opublikował..Moja lekcja 2.0 – konkursMy Profile

 3. avatar cynia powiedział:

  czy możecie podać kilka przykładów narzędzi do robienia gazet online

  pozdrawiam wszystkich blogowiczów
  cynia ostatnio opublikował..Kredyty na nowoMy Profile

 4. avatar Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  Super :) A to oznacza, że zasłużyłyście na odznakę :)

 5. avatar muszkieterki powiedział:

  Na naszym blogu dodaliśmy nowy wpis o Bezpieczeństwie W Internecie.

  Muszkieterki

 6. avatar Patryk Samelak powiedział:

  Dziękujemy za tak wspaniałą ocenę!
  Pozdrawiamy!

 7. avatar Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  Suuuper! Świetna strona, jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności i oczywiscie wpisu na temat odznak :) Bardzo się cieszymy, że juz pracujecie na druga odznakę :) Pozdrowienia dla całej klasy 6A we Wrześni! :)

  pozdrowienia!
  Magda
  Szkoła z klasą 2.0

 8. avatar Papryka powiedział:

  Na stronie internetowej mojej klasy napisaliśmy coś o nas i o was. Czyli o zespole Szkoły z Klasą 2.0. Zachęcamy do przeczytania artykułu!
  http://klasa_a.manifo.com/blog/oznaki—uczymy-sie-z-tik—przyznane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge