TIKomaniacy czytają i odkrywają

stara-obra-1024x682
blogiceo.nq.pl/
czytamyrozumiemyodkrywamytikamy
klasa3spstaraobra

Czytanie i odkrywanie jest nudne i przewidywalne? Nic z tych rzeczy! Udowadniają nam to uczniowie klasy trzeciej Szkoły Podstawowej w Starej Obrze, którzy w sposób różnorodny oraz ciekawy uczą się, bawią, a efektami swych działań dzielą się na blogu.

Są to prawdziwi TIKomaniacy mający lawinę pomysłów w głowie oraz niesamowitą energią do działania!

Blog obfituje we wpisy dotyczące akcji tematycznych – związanych głównie z czytaniem i odkrywaniem. Ogromnym sukcesem uczniów jest samodzielne napisanie i oprawienie własnej książki! Warto również zwrócić uwagę na fascynujące eksperymenty przeprowadzane przez uczniów oraz mnóstwo zdjęć, które pokazują niezwykłe zaangażowanie w przygotowanie lekcji. Uczniowie między innymi odkrywali tajemnice języka migowego, pochodzenie kolorów, a także zastanawiali się pod wpływem czego powstaje rdza. Autorzy bloga opisują również swoje zainteresowania – na blogu możemy znaleźć wskazówki jak pomóc ptakom przetrwać zimę, obserwujemy zmagania z tworzeniem wypieków bądź też stajemy się uczestnikami szkolnych wycieczek.

Blog uczniów Szkoły Podstawowej w Starej Obrze jest rewelacyjny, a ich wpisy to wciągająca lektura. Jeśli chcecie się o tym przekonać koniecznie zajrzyjcie na bloga Czytamy, rozumiemy, odkrywamy i zawsze z chęcią TIKamy i zostawcie na nim kilku komentarzy :)

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 V edycja z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

4 Responses to TIKomaniacy czytają i odkrywają

 1. avatar oliwka.atlinskaop.pl powiedział:

  Bardzo fajny 3 klasy TIKomaniacy :)
  oliwka.atlinskaop.pl ostatnio opublikował..Wasze „Tygodnie czytania”My Profile

 2. avatar szkola2zero powiedział:

  Odznaka Blog z Klasą już jest na Waszym blogu. Gratulacje! :)

  Pozdrawiam
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0

 3. Mikołaj Roszczyk Mikołaj Roszczyk powiedział:

  Witam!
  Ziarnko do ziarnka, aż zbierze się miarka. Czy nasza miarka wskazuje już odznakę „Blog z klasą”? Napisała mi Pani, że jesteśmy już bardzo blisko. Opisaliśmy Targi 2.0. Oto link: http://blogiceo.nq.pl/sp7team/2015/03/02/targi-2-0/

  Pozdrawiam
  Mikołaj z Siódemki
  Mikołaj Roszczyk ostatnio opublikował..Targi 2.0My Profile

 4. avatar staraobra2 powiedział:

  Dziękujemy Pani Olu za przemiły wpis.
  To dla nas wielkie wyróżnienie. :)

  Pozdrawiamy serdecznie,

  TIKomaniacy z III klasy :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge