Timetoast na podsumowanie?

blogiceo.nq.pl/taktik/

Jak atrakcyjnie podsumować uczniowski projekt? A może pokusić się o ewaluację wszystkich działań szkoły z programie? Pani Ela Charmier-Ciemińska ze Szkoły Podstawowej nr 23 w Gdyni ma znakomitą propozycję dla wszystkich akTIKwistów małych i dużych – zróbcie multimedialną oś czasu na timetoast! Przykład takiego podsumowania oraz instrukcję jak stworzyć własną oś znajdziecie na blogu pani Elibaardzo polecamy!!

PS. nie ograniczajcie się tylko do jednego wpisu - cały blog jest ZNAKOMITY i PEŁNY INSPIRACJI :)

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Polecane blogi III edycja, Pomysły na projekt z TIK, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 III edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

4 Responses to Timetoast na podsumowanie?

 1. Dziewczyny sp6 Dziewczyny sp6 powiedział:

  Jak zawsze w naszych komentarzach do Was dziękujemy za częste zaglądanie do naszego bloga. Teraz robimy dużo w projekcie. Możecie o tym przeczytać na naszej witrynie. Dziękujemy za umieszczenie ( po raz kolejny) naszych wpisów na Waszej ,,Pinterest’owej tablicy Uczniowie tworzą materiały edukacyjne”. Fajne wskazówki nam dałyście. :) Na pewno skorzystamy. :D
  Oliwia
  Dziewczyny sp6 ostatnio opublikował..Nasze spotkanie w sprawie projektuMy Profile

 2. avatar Danawera powiedział:

  Świetnie wykorzystane narzędzie. Brawo dla pani Eli!

 3. Witamy :)
  Bardzo podoba nam się taki sposób podsumowania uczniowskiego projektu :)
  Pozdrawiamy serdecznie
  Trzeci@ki z SP1 w Piszu ostatnio opublikował..Doświadczenie-warunki rozwoju roślinMy Profile

 4. avatar mjus1k powiedział:

  Świetny pomysł na podsumowanie projektu. Multimedialna oś czasu to jest to :)
  Pozdrawiamy
  http://blogiceo.nq.pl/techstce/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge