Uczniowie o projektach

pinterest.com/szkolazklasa/

Jak uczniowie opisują swoje projekty na blogach? Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzin naszej tablicy, na której możecie znaleźć odnośniki do kilkunastu z nich  - każdy pin odsyła do całego wpisu na blogu. Znajdziecie na niej m.in. opisy projektów: „Pomagamy ziemi”, „TIK łączy pokolenia”, „Nowalijki – witaminki w ogródku klasowym”, „Konstruujemy grę elektryczną”, „Śladami Łemków – grupy etnicznej w gminie Komańcza”, „Szkolne e-muzeum” i wiele, wiele innych.

Obserwujcie projektową tablicę – cały czas ją aktualizujemy :idea: Zobaczcie, czy Wasze projektowe wpisy już się na niej znalazły :) A może znajdziecie inne posty z Waszego bloga na dwóch pozostałych tablicach: „Jak blogują uczniowie…” albo „Uczniowie tworzą materiały”? Sprawdźcie!

Przypominamy też, że abyśmy mogli dodać Wasz wpis do tablicy musicie do wpisu dołączyć film, zdjęcie, albo inną grafikę – tylko wtedy Pinterest „widzi” dodawany link.

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Polecane blogi III edycja, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 III edycja z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

12 Responses to Uczniowie o projektach

 1. avatar Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  W tej chwili najwięcej komentarzy napisał MIKI ;-) (blog: http://blogiceo.nq.pl/tikimiki/ i 1444 komentarze), następnie pani Agnieszka ;) (blog: http://blogiceo.nq.pl/matematycznyblog/ i 1248 komentarzy) oraz Agata i Oliwia :) (blog: http://blogiceo.nq.pl/matematycznytik/ 924 komentarze :)
  Istne szaleństwo :)

  Pani Agnieszko, oczywiście Nowy Staw!! Przekażę prośbę o poprawę :)

  uściski!
  Magda :)
  Szkoła z klasą 2.0 ostatnio opublikował..Uczniowie o projektachMy Profile

 2. Cieszę się, że znalazłam się po raz drugi na tablicy dobrych praktyk Pinterest.
  Tylko mam ogromną prośbę: proszę poprawić szkołę podstawową w Krakowie na szkołę podstawową w Nowym Stawie :) Niech o nas usłyszą :) Pozdrawiam!
  PS. Kraków uwielbiam, ale przyszło mi mieszkać dość daleko od niego.
  Agnieszka Rudzik-Sawicka ostatnio opublikował..Powtórka dla piątoklasistów – pola figurMy Profile

 3. Aleksandra Cho powiedział:

  W naszym projekcie też się dzieje zapraszam: http://blogiceo.nq.pl/szkolazplusem/projekt/
  Cho ostatnio opublikował..E-book vs. książka. Co wolicie?My Profile

 4. Dziewczyny sp6 Dziewczyny sp6 powiedział:

  Dziękujemy za częste dodawanie naszych wpisów na tablicę. Nawet na tym zdjęciu też jest jeden z nich. ;) Czy wie pani, który blog w tym roku ja na razie napisał najwięcej komentarzy?
  Pozdrawiam Oliwia
  Dziewczyny sp6 ostatnio opublikował..WeaveSilkMy Profile

 5. avatar Kinga powiedział:

  Chciałam się spytać co mam zrobić żeby dostać odznakę TWORZYMY MATERIAŁY EDUKACYJNE bardzo mi na niej zależy.Pozdrawiam i zapraszam na mój blog http://www.blogiceo.nq.pl/kinia13/

 6. Daj znać: TIKowe Gimnazjum w Rzepedzi » 4 odznaka zdobyta

 7. morgi6665 morgi6665 powiedział:

  Dziękujemy za docenienie naszej pracy :) :) i umieszczenie dwóch wpisów z realizacji naszego projekty na tablicy. Pani Magdo wkrótce postaramy się zrobić porządek na naszym blogu i wszystkie wpisy odnośnie projektu umieścić w jednym miejscu.
  Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za czwartą odznakę :)
  morgi6665 ostatnio opublikował..4 odznaka zdobytaMy Profile

 8. avatar grupauli powiedział:

  Bardzo, bardzo dziękuję za umieszczenie wpisu Kingi i mojego na tablicy Pinterest. :D Sama mam taką tablicę i bardzo lubię wstawiać na nią linki. Mam już tablice o dyslekcji, sporcie, blogu i ciekawych wpisach. :)
  Ulka :-)
  grupauli ostatnio opublikował..Karta projektów!My Profile

 9. avatar bieszczaderki powiedział:

  O, jak miło, że nasz projekt został zauważony i znalazł się na tablicy :) dziekujęmy za docenienie naszej pracy, pozdrawiamy :)
  bieszczaderki ostatnio opublikował..Cele naszego projektu…My Profile

 10. Marcin Marcin powiedział:

  Bardzo dziękujemy za ponowne przypięcie nas do tablic :)
  Tablice są bardzo przydatne i często je odwiedzamy. Dziękujemy za nie.

  My mieliśmy jeszcze jedno ciekawe i ważne spotkanie z Ekspertem, istotne przy realizacji naszego projektu. Zapraszam -> http://blogiceo.nq.pl/kolorowaszkola/2013/03/21/specjalne-zajecia-w-pierszy-dzien-wiosny/
  Marcin ostatnio opublikował..Dziękujemy :) My Profile

 11. avatar Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  Prawda, że przydatne? Cieszymy się, że Wam też się podoba :) Dzięki za komentarz „Trzeci@ki”! :)

  pozdrowienia,
  Magda :)
  Szkoła z klasą 2.0 ostatnio opublikował..Uczniowie o projektachMy Profile

 12. Witamy :)

  Tablica Pinterest z projektowymi wpisami to jest kapitalny pomysł :) W jednym miejscu są zebrane blogowe poczynania uczniów w ramach programu Szkoła z klasą 2.0 ;)

  Pozdrawiamy serdecznie
  Trzeci@ki z SP1 w Piszu ostatnio opublikował..Co ułatwia pracę nad projektem?My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge