W walce z OMENiksem!

interpaczka33
blogiceo.nq.pl/interpaczka3

Czy słyszeliście o OMENiksie? Czy wiecie kim on jest? Tego antybohatera możecie poznać w projekcie Od znaku do znaczenia realizowanym przez uczniów Edukacji Domowej Warmii i Mazur – Interpaczkę.

Zadaniem uczniów, którzy przystąpili do projektu jest pokonanie OMENiksa, który porusza się po naszym środowisku i kradnie z niego znaki oraz symbole. Jak można to zrobić? Śmiałkowie mają do wykonania wiele misji, które pozwolą ocalić nasz świat od utraty znaczenia. Do tej pory Interpaczka miała okazję ratować znaki muzyczne odkrywając ich znaczenie, zdobywała punkty mocy czytając znaki alfabetu w książkach, komiksach, instrukcjach itp., układała „znaczące” historyjki z kostek i wiele innych. :) Wszystkie misje opisywane są na blogu nauczycielek Paczka…, a zrealizowane zadania publikowane na blogu uczniów 2014/2015 internauci wiele warci.

Czy Interpaczce uda się pokonać OMENiksa? Wejdźcie na ich bloga i na bieżąco śledźcie ich zmagania. :) Trzymamy kciuki!

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 V edycja z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge