Wespół w zespół – czas na projekty 2.0

fot. Lighttruth, flickr, CC BY-NC 2.0

W wielu szkołach II semestr już się zaczął, a to oznacza początek przygody z projektami i zdobywanie na blogach drugiej sprawności DZIAŁAM Z TIK :) Śmiało można się już do nich przygotowywać, porozmawiać z nauczycielem, zebrać pomysły, dobrać się w zespoły projektowe, zacząć ustalać, kto za co będzie odpowiedzialny i, co najważniejsze, co chcecie wspólnie osiągnąć :D

Tematy projektów mogą być dowolne – zainspirowane Waszymi  zainteresowaniami i pasjami, albo dotychczasowym doświadczeniem, życiem społecznym, artykułami w gazecie, informacjami w sieci itp. Możecie (ale nie musicie) również skorzystać z naszych propozycji.

Gdzie je znajdziecie? Listę proponowanych tematów publikujemy na stronie głównej programu TUTAJ


Do przygody z projektem przydadzą się Wam na pewno Poradniki projektowe, które znajdziecie w zakładce Centrum wiedzy (górne menu).

Zobaczcie też glog „Projekt 2.0″, a na nim mnóstwo pomocnych projektowych haseł :)

grafika: Lighttruth, Flickr, CC BY-NC 2.0

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Pomysły na projekt z TIK, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 II edycja z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

3 Responses to Wespół w zespół – czas na projekty 2.0

 1. Daj znać: Projekty 2.0 · Szkoła z klasą 2.0

 2. avatar danawera powiedział:

  Niektórzy już myślą o projektach, a my ciągle mamy pierwszy semestr i podsumowujemy powoli, bo ferie u nas zaczną się dopiero w drugiej połowie lutego. Troszkę nam smutno z tego powodu, ale odpocząć trzeba!
  Pozdrawiam z kujawsko – pomorskiego, a przy okazji polecam jeszcze raz blog moich dziewcząt, a na nim TIKową opowieść w Photo Story 3 pt. „Wciągająca strona”
  http://blogiceo.nq.pl/tikowce/2012/01/28/wciagajaca-strona/

 3. avatar pustelniczq powiedział:

  A czy LipDub, gdzie może znajdą się tematy związane z TIK’iem, to może być projekt TIK’owy? Właśnie zaczynamy robić i zostałam wybrana do tworzenia go, więc mogłabym coś z tym podziałać. :D
  http://blogiceo.nq.pl/lekcjaprzerwalekcja/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge