Wiosenne porządki z komentarzami

By Dwlocks (praca własna), CC-BY-3.0, Wikimedia Commons

W przedświątecznym tygodniu zachęcamy do zrobienia porządków na blogach w dziale Komentarze.

Wszyscy uwielbiamy dostawać komentarze – to jeden z fajniejszych elementów blogowania. Każdy szanujący się bloger powinien dbać o komentarze, które zostawiają inni :) Dbać, to znaczy akceptować je, odpowiadać na nie, ale także usuwać te z nich, które nie są potrzebne. Oczywiście w zależności od tego jak mamy ustawione na blogu opcje Dyskusji, komentarze mogą automatycznie być akceptowane, albo mogą czekać w „poczekalni komentarzy”. Wtedy nie widać ich bezpośrednio pod wpisami, tylko na „zapleczu” bloga. A szkoda. Komentarze trzeba MODEROWAĆ (czyli nimi zarządzać). 

Im bardziej aktywni jesteśmy – im więcej wędrujemy po innych blogach i im więcej osób nas odwiedza – tym więcej na naszym blogu komentarzy, które są spamem. Niestety. Każdy bloger powinien regularnie usuwać je z bloga. :idea:  Dlatego właśnie zachęcamy do wiosennej akcji sprzątania blogów ze spamowych komentarzy. Z pomocą przyjdzie ten poradnik. Polecamy!!

grafika: Dwlocks (praca własna), CC-BY-3.0

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 III edycja z tagami: . Dodaj do zakładek ten link.

3 Responses to Wiosenne porządki z komentarzami

 1. Dziewczyny sp6 Dziewczyny sp6 powiedział:

  Wiadomo, że nie lubimy spamów, ale komentarze są zawsze miele widziane. Dziękujemy więc za nie!
  Oliwia z bloga ,,Matematyczny TIK”.
  Dziewczyny sp6 ostatnio opublikował..Oficjalny sprawdzian szóstoklasistyMy Profile

 2. avatar pats powiedział:

  spam precz

 3. avatar palma powiedział:

  Spam precz, witaj prawidłowa pisownia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge