Zakładanie blogów rozpoczęte!

Drodzy Uczestnicy i Uczestniczki,

Pocket-Watch@HighRozpoczęliśmy zakładanie blogów w edycji 2015/2016! Mamy nadzieję, że wkrótce dołączycie do grona naszych blogerów i rozpoczniecie Waszą przygodę z blogowaniem :) Wszystkie informacje dotyczące zakładania blogów w tej edycji programu znajdziecie w zakładce Załóż blog.

Przypominamy również, że szkoły uczestniczące w bezpłatnej wersji programu muszą założyć jeden blog w programie, prowadzony przez koordynatora. Natomiast szkoły biorące udział w płatnej wersji programu mogą utworzyć cztery blogi – uczniowskie, nauczycielskie czy też nauczycielsko-uczniowskie.

Jeżeli zastanawiacie się jeszcze czy warto założyć bloga oraz włączyć w jego prowadzenie uczniów i innych nauczycieli to zachęcamy do zapoznania się z naszą publikacją Bloguj w Szkole z Klasą 2.0 – edycja 2015/2016.

Otwórzcie z nami Waszą szkołę na blogi!

Źródło grafiki: Chris Behr, CC0

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 VI edycja. Dodaj do zakładek ten link.

5 Responses to Zakładanie blogów rozpoczęte!

 1. avatar szkola2zero powiedział:

  Juhu! Wejherowo znowu z nami bloguje! Jestem pewna, że wkrótce na Waszych blogach będzie można znaleźć wiele ciekawych wpisów :)

  Do zobaczenia na blogach!
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0

 2. weroonikaaa weroonikaaa powiedział:

  Wejherowo również wita:) Na platformie blogowej spotkać można Bystrzaków oraz ich opiekunów na blogu nauczycielskim.
  Pozdrawiamy:)
  weroonikaaa ostatnio opublikował..Czytamy z klasąMy Profile

 3. avatar szkola2zero powiedział:

  Jak się cieszę, że znowu jesteście z nami! Wkrótce na pewno odwiedzę Wasze blogi i powitam Was w programie. Z niecierpliwością czekam na Wasze pierwsze wpisy!

  Do zobaczenia!
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0

 4. Mariola Grzybowska Mariola powiedział:

  Witam w tegorocznej edycji Szkoły z Klasą 2.0!
  Oczywiście nie wyobrażam sobie udziału w programie bez prowadzenia bloga. Już zaczęliśmy! Założyłam blog nauczycielski Otwarci na świat i zmiany , a jedna z grup uczniowskich, którą się opiekuję założyła blog uczniowski Szkolne życie . Większość grupy dopiero rozpoczyna blogowanie, ale ta przygoda bardzo im się podoba.
  Pozdrawiam z Drawska Pomorskiego, Mariola Grzybowska

 5. Małgorzata Janik Małgorzata Janik powiedział:

  Witam serdecznie i mam nadzieję, że już wkrótce spotkamy się na szkolnych blogach :)
  Pozdrawiam ciepło organizatorów tegorocznej edycji Szkoły z Klasą 2.0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge