Zespoły zakwalifikowane na Ogólnopolski Festiwal Otwartej Edukacji

logotyp_data_cmyk_bez-tlaJak co roku na uroczyste podsumowanie Szkoły z Klasą 2.0 zgłosiło się wiele zespołów. Tym razem, w związku z połączeniem tej uroczystości z Festiwalem programu Koduj z Klasą oraz Olimpiadą pomysłów WF-u z Klasą było ich jeszcze więcej. Wszystkie nadesłane zgłoszenia są niezwykle inspirujące i z trudem udało nam się wybrać 40 zespołów, które pojawią się w Warszawie na Ogólnopolskim Festiwalu Otwartej Edukacji. Poniżej zamieszczamy tabelę z listą zakwalifikowanych zespołów. Cieszymy się, że będziecie razem z nami świętować, uczyć się i bawić!

Uwaga! Do wszystkich zakwalifikowanych zespołów jeszcze dziś zostanie wysłany mail z najważniejszymi informacjami dotyczącymi udziału w Festiwalu.

LISTA REZERWOWA - wszystkie szkoły, które zgłosiły chęć uczestnictwa, ale nie znalazły się  na liście zakwalifikowanych szkół na Festiwal, są na liście rezerwowej. Jeśli tylko zwolni się miejsce i będziemy mieli możliwość przyjęcia Waszego zespołu, niezwłocznie o tym poinformujemy.

 

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 VI edycja. Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Zespoły zakwalifikowane na Ogólnopolski Festiwal Otwartej Edukacji

  1. monikakubica monikakubica powiedział:

    Dziękuję z całego serca :) To cudowna wiadomość, uczennice są zachwycone, tak bardzo się starały, aby dostać się na Festiwal, pozdrawiam i przy okazji dziękuję za dzisiejsze odznaki :) Monika
    monikakubica ostatnio opublikował..Nowa edycja Szkoły z Klasą 2.0 = Nowy blog!My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge