Zielona odznaka dla spóźnialskich

Jeśli na Twoim blogu nie ma jeszcze zielonej odznaki, oznacza to, że w dalszym ciągu nie ma na nim wszystkiego, co znaleźć się powinno.

Wszystkim, którzy spóźnili się z uzupełnieniem na blogu pełnych informacji o projekcie dajemy ostatnią szansę. Tylko do 24 czerwca do godziny 15:00, możecie uzupełnić blogi. To termin ostateczny. Wykorzystajcie ten czas.

CO I JAK UZUPEŁNIĆ?

1)Przeczytaj dokładnie TEN WPIS i wszystkie podpowiedzi, które w nim zamieściliśmy – jeśli czegoś nie rozumiesz poproś o pomoc nauczyciela opiekuna Twojego bloga – na pewno Ci pomoże. Uzupełnij na blogu te informacje, których brakuje.

2) Jeśli masz już wszystko uzupełnione – wyślij maila na adres: szkolazklasa@ceo.org.pl. z linkiem do bloga. Sprawdzimy go ponownie i JEŚLI WSZYSTKO UZUPEŁNIŁAŚ/EŚ przyznamy Ci zieloną odznakę.

UWAGA: będziemy sprawdzać tylko te blogi, które zgłosicie mailowo.

avatar

O szkola2zero

Blog programu Szkoła z Klasą 2.0 prowadzi zespół moderatorów Szkoły z Klasą 2.0. Uwielbiamy blogi! Wspaniale, że blogujesz razem z nami! :) Zachęcamy do odwiedzin i komentowania innych blogów, a także zdobywania odznak, opisywania ciekawych lekcji, tworzenia własnych materiałów edukacyjnych i dzielenia się dobrą energią! Razem możemy więcej!
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Aktualności, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2010/11, Szkoła z klasą 2.0 III edycja. Dodaj do zakładek ten link.

Komentowanie wyłączono.