Wakacje :) znów mamy wakacje :)

Posted by :) in Bez kategorii | Leave a comment
Cześć :)
Jak wszyscy dobrze wiemy zaczęły się upragnione wakacje. W ostatni dzień szkoły, czyli 28.06.2013 odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku. Dzień rozpoczął się od mszy świętej w kościele w Łowcach, a następnie wszyscy przeszli z kościoła do szkoły. Nie trzeba chyba mówić, że każdy ubrany był galowo ;)
Uroczystość zakończenia roku rozpoczęła się o godzinie 9.00, od krótkiego powitania przez Panią Dyrektor uczniów, nauczycieli i zgromadzonych gości. Następnie wystąpiła klasa 5, żegnając swoim przedstawieniem klasę 6. Kolejną klasą, która pokazała swój talent aktorski była właśnie klasa 6, którą już we wrześniu spotkamy w gimnazjum ;) Następnie Pani Dyrektor wręczyła uczniom podstawówki wyróżnienia w postaci książek.
Po tych dwóch krótkich przedstawieniach, w wykonaniu uczniów z podstawówki, nadszedł czas na gimnazjalistów. Na początku była klasa 2, która krótkim, zabawnym przedstawieniem „Kopciuszek na wesoło” pożegnała klasę 3, a następnie wręczyła im zakładki do książek z mottem życiowym. Ostatnie przedstawienie obejrzeliśmy w wykonaniu klasy 3, której już za rok z nami nie będzie. Tematyka ich przedstawienia również była bajkowa. Przedstawili „Alicję w krainie czarów”.
Już pod koniec Pani Dyrektor rozdała książki uczniom gimnazjum i wręczyła kwiaty księdzu proboszczowi, który po ponad 40 latach pracy żegnał się z zawodem nauczyciela. Na sam koniec swoje przemówienie miał ksiądz proboszcz i zaproszony Wójt Gminy Chłopice.
Po części oficjalnej uczniowie przeszli do swoich klas, by odebrać świadectwa, a potem pozostało im się tylko cieszyć wakacjami ;)
Życzymy wszystkim miłych, bezpiecznych i udanych wakacji :)
Iwona

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge