Naj, naj, naj…chłopcy w naszej szkole…

Posted by :) in Bez kategorii | Leave a comment

W poniedziałek, czyli 30 września swoje święto obchodzili wszyscy chłopcy.

Ponoć Dzień Chłopaka jako pierwsi zaczęli świętować mieszkańcy środkowoeuropejskiego państwa położonego na wyspach Trynidad i Tobago. Jak się okazuje wcale nie było to tak dawno temu, bo w 1999 r. Dość szybko święto to zyskało zwolenników w innych krajach.

W naszej szkole z okazji dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs. Dziewczyny oddawały swoje głosy w trzech kategoriach, wybierając kolejno: najmilszego, najbardziej wysportowanego i najprzystojniejszego chłopca.

 

Głosowanie odbyło się na sali gimnastycznej o godz. 9.00, wzięły w nim udział wszystkie gimnazjalistki o raz panie nauczycielki.
Tego dnia nie mogło zabraknąć również prezentów dla chłopców. Większość dziewczyn wręczyła upominki dla chłopaków ze swojej klasy. Dziewczyny z kl. IIa zabrały swoich kolegów na basen i pizzę, a my, czyli dziewczyny z kl. IIb na pizzę.

                                                                                                                                                                                                                                                                               Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się na dyskotece szkolnej tego samego dnia. Dyskoteka trwała od godziny 16.00 do godziny 20.00. Konkurs wygrali:
- Wojtek Zub z kl. IIIa – najmilszy chłopak,
- Gabriel Gilarski z kl. IIa – najbardziej wysportowany chłopak,
- Marcel Nasiewicz z kl. IIIb – najprzystojniejszy chłopak.

     

Zwycięzcy byli bardzo zaskoczeni, ale też zadowoleni z takich wyników. Chłopcy zostali nagrodzeni małymi upominkami w postaci ściągaczy na rękę i słodyczy. Oczywiście dyskoteka udała się i wszyscy świetnie się bawili.

Teraz my dziewczyny, czekamy na rewanż w Dniu Kobiet!!!

Karolina :D


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge