Dziękujemy Wam za wszystko…

Posted by :) in Bez kategorii | Leave a comment

Dzień Edukacji Narodowej obchodzimy 14 października. Jest to święto państwowe, w trakcie którego w szkołach organizowane są różne uroczystości. Podczas nich składane są życzenia i podziękowania nauczycielom oraz wszystkim osobom działającym dla dobra edukacji.

Z racji tego, że 14 października był dniem wolnym od nauki, wszystkie uroczystości w naszej szkole odbyły się dnia następnego. 15 października uczniowie przyszli ubrani na galowo. O godzinie 1115  wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej, aby obejrzeć przestawienie przygotowane przez uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z panią Joanną Makuch i panią Moniką Szczerek. Nasi koledzy i koleżanki po raz kolejny udowodnili, że mają ogromny talent aktorski i wokalny. Nie odbyło się bez wielu piosenek m.in. „Szalona klasa” czy „My, uczniowie”. Zaprezentowano również przepis na idealnego ucznia i szkolną balladę. Odegrano także scenki. Jedna z nich opowiadała o przemianie chuligana Piotra w  wzorowego ucznia. W drugiej zaś wróżka diametralnie zmieniła surową nauczycielkę. Uczniowie za odrobienie zadania domowego dostali jedynki! Ich pani nie reagowała nawet na bójki w klasie! Wtedy to uczniowie zapragnęli powrotu dawnej wymagającej i odpowiedzialnej pani. Na skutek ich próśb wróżka dotknęła czarodziejską różdżką  nauczycielki, a ta stała się taka jak przed całym zajściem. Aktorów nagrodzono gromkimi brawami!

Po złożeniu życzeń nauczycielom ogłoszono wyniki konkursu na Nauczyciela Roku, który odbył się w piątek 11 października. W szkole podstawowej ten tytuł przypadł pani Izabeli Wajdzie, a w gimnazjum nie miał sobie równych ksiądz Łukasz Wilk. Wyróżnieni nauczyciele otrzymali  pamiątkowe statuetki.

Wszystkim nauczycielom dziękujemy za rady i czułą opiekę. Życzymy Wam sukcesów w pracy, dużo zdrowia i cierpliwości, bo przy nas jest to naprawdę potrzebne.

Magda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge