Wielkie serca…

Posted by :) in Bez kategorii | Leave a comment

Uczniowie naszego Zespołu Szkół posiadają wielkie serca i chętnie niosą pomoc. DSC04113Udowodnili to 29-30 stycznia. W tych dniach w naszej szkole, kolejny rok z rzędu, wspomagaliśmy  Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przygotowania trwały od kilku dni, chcieliśmy odnieść sukces, cała szkoła żyła tym wydarzeniem. W tym roku zdecydowaliśmy, że będziemy zbierać fundusze z kiermaszu słodkości, a także ze sprzedaży ozdób świątecznych.

DSC04115Nie spodziewaliśmy się aż tak wielkiego zaangażowania, byliśmy zachwyceni! W czwartkowy ranek uczniowie, a także rodzice przynieśli do szkoły przygotowane przez siebie smakołyki. Trudno było się im oprzeć!

Już podczas pierwszego dnia byliśmy zdumieni tak wielkim zainteresowaniem i ilością sprzedanych ciast,DSC04114 ciasteczek… których końca nie było widać :) Nasze ozdoby także cieszyły się powodzeniem.

Akcję każdy wspierał jak umiał, rodzice też potrząsali kieszeniami, gdyż nasze stoiska działały również podczas wywiadówki. (Na osłodę po zobaczeniu naszych ocen :) )

Po podliczeniu zysku z tych dwóch, jak się okazało, bardzo owocnych dni, na naszych twarzach pojawił się ogromny uśmiech, cieszymy się, że ciągle tyle osób ma tak wielką chęć niesienia pomocy! :)

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu!

Kasia :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge