szkolne Aktualności

Hej

Witajcie po wakacjach niewiem ale chyba będę musiał zakładać nowy blog. W każdym  razie co tydzień będę planował wstawiać filmiiki na swój blog co weekend.

 

autor: skate katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentowanie nie jest możliwe

Witajcie po długiej przerwie!

Witajcie! Przepraszam za długą przerwę ale sami wiecie, że są wakacje i nie miałem czasu aby coś napisać. Lecz za to miałem bardzo dużo czasu na przemyślenie tego co można zmienić na moim blogu. Mianowicie wpadłem na pomysł aby w czasie trwania roku szkolnego wstawiać co jakiś czas AUDIOLOGI! Nie wiem czy pomysł wypali, ale są na to szanse.

autor: skate katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentowanie nie jest możliwe

Rok szkolny 2011-2012

Witajcie! Teraz tylko teraz tylko jeszcze taka mała wzmianka, że nie będą najwyżej dwa wpisy o tym roku szkolnym.

Rok 2011- 2012 rozpoczął się jak zwykle apelem. Dzieci przychodząc na ten apel wiedziały, że to już koniec odpoczynku i zaczęła się ciężka praca na dobre oceny. Kiedy zaczęły się już pierwsze lekcje nauczyciele podawali jak mają wyglądać nasze zeszyty. Kilka dni później zaczynały się już treściwe lekcje. Większość osób miała jeszcze wakacje w głowie, więc dla niektórych z nauką nie było dobrze. Po miesiącu zaczęły się wybory na samorząd szkolny. Tablica była zapełniona kolorowymi plakatami wyborczymi. Tylko moja, mała kartka o formacie A-4, która była biała. Jak już pewnie wiecie, ja z ilością siedemdziesięciu paru głosów zostałem zastępcą przewodniczącej. Czas mile spędzony w naszej szkole mijał szybko, a święta były tuż tuż! Także wtedy w naszej szkole miały miejsce piękne jasełka w wykonaniu klas 6.

 

autor: skate katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentowanie nie jest możliwe

Koniec roku szkonego

Witam! Z koro będzie niedługo koniec roku, to chciałbym was poinformować, że co parę dni będą się pojawiać wpisy z dokładnym opisem, wszystkich ważnych wydarzeń.

 

autor: skate katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentowanie nie jest możliwe

WOW!!!

Witajcie! Jak już pewnie zauważyliście na moim blogu jest już order „Działamy z TiK”.

Jestem bardzo zadowolony że, ten order pojawił się u mnie. Dzięki niemu wiem, że większa część roku szkolnego blogowania nie poszła na marne. Pod koniec roku szkolnego chciałbym również podziękować wam za komentowanie mojego blogu. Dzięki waszym komentarzom wiem , że jednak ktoś mnie czyta, co jest bardzo miłe. Teraz na prawie koniec roku szkolnego chciałbym powiedzieć, że wpisy będą pojawiać się średnio  co dwa dni. Jeszcze raz bardzo dziękuję za to, że mnie wspieracie w moim blogowaniu.

Jeszcze na koniec  chciałbym wspomnieć, że w czerwcu jadę z Tomkiem(link do bloga obok tego wpisu) i jeszcze parą innych osób do Warszawy na coś związanym z Sk 2.0

Pozdrawiem:-D

autor: skate katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentarze (2)

Trzy godziny ciężkiej pracy

Witajcie! Dzisiaj o 8.00 wstałem bo musiałem zdążyć na koło komputerowe. Robiłem tam film power poincie, który jest pod spodem.YouTube Preview Image

autor: skate katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentarze (5)

Działania Gloger’owskie

Witajcie jak pewnie wiecie ostatnio kręciliśmy film . W tym czasie chodziliśmy po szkole i zadawaliśmy pytania.

autor: skate katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentarz (1)

Startuje w konkursie.

Witajcie!!! Już w moim poprzednim wpisie przeprosiłem za moją nieobecność. Teraz niestety czas na komputer głównie będę poświęcał na robienie prezentacji z festiwalu kultur. Jak pewnie wiecie festiwal kultur w naszej szkole odbywa się już pieć lat.Więc znowu nie będzie mnie przez dłuższy czas(do 7 czerwca, może wcześniej).

Dowiedziałem się również, że pani Joanna Żyłkiewicz, nauczycielka matematyki czyta mój blog. Jest to dla mnie miłym zaskoczeniem, panią Joanne serdecznie pozdrawiam. Jeżeli pani Joanna mnie czyta to ja z całą klasą czekamy na wycieczkę rowerową :-)

autor: skate katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentarz (1)

Przeprosiny

Witajcie!!! Chciałbym serdecznie przeprosić za moją długa nieobecność, ale byłem zajęty lekcjami i szkołą.

autor: skate katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentowanie nie jest możliwe

Piotr Pacewicz

Piotr Pacewicz urodził się jeszcze za panowania Józefa Stalina. Piotr zastał uznany za pierwsze dziecko 1953 roku. Było to jego pierwsza publikacja i pierwsze małe kłamstwo, bo urodził się pierwszego stycznia po południu. Wychował się w milicyjnym osiedlu na warszawskiej Woli. Z lat młodzieńczych był w klubie KKS „Polonia”, gdzie sukcesywnie skakał  skakał w dal i w trój skoku, póki nie złamał nogi. Zawsze wolał się bawić z dziewczynkami i miał zawsze „sympatię”, czemu zawdzięczał przezwisko „babski król”. W liceum im. Żmichowskiej wraz z wykładowym francuskim prowadził szkolny teatr, jak najpoważniej cenzurowany przez kuratorium. Piotr Pacewicz studiował polonistykę i psychologię, napisał też książkę z pogranicza historii, socjologii i psychologii o rewolucjach, w tym Solidarności lat 1980-1981. Jego żona uczyła się z niej zaciekawiła się autorem.

Dalsza część jego historii wyjdzie niebawem. A ja zapraszam do komentowania!

autor: skate katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentarze (3)
css.php