Sztuka zaangażowania

Informacja

Artykuł opublikowano dnia 01 lip 2014 w kategorii O projekcie.

Ruszył Art Camp

Właśnie zakończył 1 dzień warsztatów ART CAMP.

Do Warszawy przyjechało 8 szkół z całej Polski, które będą realizować w swoje własne projekty w ramach Sztuki Zaangażowania.

Spotkaliśmy się w Warszawskiej Szkole Filmowej i zaczęliśmy od krótkiego warsztatu integrującego i wymiany naszych pomysłów na projekty, prowadzonego przez szefową działu Kultury i Media, Anię Czerwińską i koordynatorkę projektu Olę Czetwertyńską,

A tuż po obiedzie odbyły się warsztaty reżyserskie, czyli wstęp do pracy nad swoim własnym filmem. Plany, kadry, taśmy, mastershoty – o tym wszystkim i wielu więcej, prowadzący, Robert Wichrowski, opowiedział naszym uczestnikom. A kim jest prowadzący? To reżyser i scenarzysta, związany z WSF. absolwent Łódzkiej Filmówki. Reżyser mi.in. „Karuzeli” oraz takich seriali, jak „Brzydula”, czy „Szpilki na Giewoncie”.

Potem odbył się jeszcze pokaz filmu „Podejrzany: Ai WaiWai”. Film opowiada historię chińskiego artysty, który od lat walczy o prawa człowieka w Chinach. Jest to zapis wydarzeń, które miały miejsce po wyjściu artysty z więzienia, gdzie został zamknięty pod pretekstem fałszywych zarzutów.

A już jutro warsztat scanariuszopisarski z Agnieszką Kruk.

_DSC1308 _DSC1354 _DSC1418 _DSC1409

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
css.php