Sztuka zaangażowania

Informacja

Artykuł opublikowano dnia 03 gru 2014 w kategorii O projekcie.

Wyniki Zadania na Działanie vol.1

Mamy przyjemność ogłosić, że nagrodę za pierwsze Zadanie na Działanie otrzymuje grupa ze Zduńskiej Woli. Szczególne wyróżnienie należy się Aleksandrze Jędryce, która zrobiła zdjęcia. Dziękuję również Klarze Tomczak, która wysłała i opisała kulisy  zadania.

Poniżej prezentujemy wykonane portrety z opisem oraz relacją Oli:

„Zdjęcia wykonane zostały podczas Wędrowniczego Kursu Harcerskiej Służby Ratowniczej i były początkiem znajomości, z niesamowitymi ludźmi. Podczas kursu, do Zduńskiej Woli zjechali się ludzie z różnej części Polski. Przybyli ratownicy z Opoczna, Łodzi, Szczecina, Warszawy. Wśród nich ludzie, którzy stali się obiektem moich fotografii.”

Mateusz (Medium)

 

Mateusz (pseudo: Harry) 

Pochodzi z Opoczna, pracuje w Warszawie. Jest ratownikiem medycznym. Przy pierwszej rozmowie uderzyła mnie jego pogoda ducha. Cokolwiek opowiadał, mówił to z wielką energią, uśmiechem. Opowiadając o swojej pracy czy hobby całkowicie poświęcał się swojej opowieści. W każdym słowie były prawdziwe emocje.

 

Patrycja (2) (Medium)

 

Patrycja 

Studentka matematyki na Politechnice Łódzkiej. Niesamowicie pewna siebie osoba. Dąży do celu niezależnie od tego, jak ciężka jest droga. Harcerka, pełni niesamowicie dużo funkcji. Kocha góry, podróże. Trudno było mi zapamiętać wszystkie te stowarzyszenia i działania, których podejmuje się w swoim życiu. Zainspirowała mnie swoją postawą do działania. W to, jaki jest człowiekiem, włożyła dużo pracy. Chodzi na siłownie, jeździ na kursy, rozwija się prywatnie i zawodowo. Poczułam z nią jakąś więź. Od paru dni rozmawiamy regularnie przez telefon.

To zadanie było dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Byłam pod wrażeniem jak świetnych ludzi spotkałam dzięki niemu. Być może będą to znajomości trwające wiele lat :)  ”

Grupa ze Zduńskiej Woli, w ramach nagrody otrzymuje od nas  płytę DVD „The best of shorts VOL. 1″ wydaną przez Szkołę Wajdy. Gratulujemy!

W tym tygodniu pojawi się na blogu kolejne zadanie na działanie. Zachęcamy wszystkie grupy do podjęcia wyzwania!

Zostaw odpowiedź

*

CommentLuv badge
css.php