Polecane piosenki przez nas ;)

Hejka zastanawiacie może się jakiej muzyki słuchają nietypowi 13-14 latkowie ze wsi. Oto nasze ulubione piosenki.

1. Oglądając ten teledysk zadziwili nas ci niepełnosprawni ludzie. Szczególnie ten młody mężczyzna, który wbił kosza piłką od koszykówki. Więc mamy taki morał ,,Gdy czegoś nie spróbujesz się nie przekonasz czy jesteś w stanie:. ;)

2.Kolejną ciekawą rzeczą jest ten teledysk

https://www.youtube.com/watch?v=dCCXq9QB-dQ .

Przez cały teledysk jest pokazana młoda osoba, która… nie będziemy spoilerować . ;) Ale po oglądnięciu można to porównać do tego, że nasze życie daje nam ciągle taki starzał w serce, który mocno nas boli, ale wiemy, że ,,Przegrywa ten, który nawet nie spróbuje walczyć”. ;)

3.A oto i piosenka, która zajęła u nas trzecie miejsce. Każdy z nas zreinterpretował ją inaczej. Niektórzy tak,że Charlie Winston przystojny młody mężczyzna chce po prostu pokazać światu jaki jest naprawdę a ludzie się od niego odsuwają bo przecież zachowuje się dziwnie inaczej niż piszą media. Może naprawdę o to chodził, że gdy człowiek otworzy się na innego ten się od niego odsunie. ;)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge