III edycja programu WF z klasą

W związku z rozpoczęciem III edycji programu „WF z klasą”  uruchomiony zostaje nowy blog programu ” Sport w Koźmicach Wielkich”, na którym będą zamieszczanie i opisywane wszystkie zadania przewidziane do realizacji w tym roku szkolonym, oraz aktualności sportowe i sukcesy naszych uczniów.

                                                            Administrator bloga

Finał wakacyjnego turnieju tenisa stołowego

25 sierpnia zakończył się  XI Otwarty Turniej  Tenisa Stołowego.  Po dwóch miesiącach rywalizacji  wyłoniono zwycięzców w sześciu kategoriach wiekowych oraz w klasyfikacji generalnej turnieju. Łącznie w zawodach wystartowało 112 zawodników i zawodniczek w wieku od  7  do 60 lat.
Zwycięzców dekorowali dyrektor Gimnazjum w Koźmicach Wielkich pani Elżbieta Obal – Dyrek oraz Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka pan Rafał Ślęczka.

Kategoria dziewcząt młodszych :

I m – Izabela Perz
II m – Gabriela Siuda
III m – Aleksandra Guzik

IV m – Julia Paździerkiewicz
V m – Milena Gaj
VI m – Aleksandra Gębarowska

Kategoria chłopców młodszych:

I m – Wojciech Górecki
II m – Kacper Turecki
III m – Konrad Wcisło

IV m – Paweł Paryła
V m – Szymon Perz
VI m – Adrian Skrzypek

Kategoria dziewcząt starszych:

I m – Sandra Kozioł
II m – Kinga Kurek
III m – Aleksandra Paryła

Kategoria chłopców starszych:

I m – Zbigniew Stalmach
II m – Krzysztof Petka
III m – Marcin Wierzbiński

IV m – Łukasz Popek
V m – Nikodem Perek
VI m – Aleksander Ptak

Kobiety:

I m – Alicja Hajduk
II m – Katarzyna Karaś
III m – Jadwiga Turecka

IV m – Mariola Kozioł
V m – Iwona Guzik
VI m – Anna Korczak

Mężczyźni:

I m – Bartosz Szymański
II m – Grzegorz Skrzypek
III m – Bartosz Ryś

IV m – Gabriel Gołda
V m -  Włodzimierz Michałowski
VI m – Rafał Bruzda

Nagrodzeni zostali również najmłodsza uczestnika turnieju Izabela Perz  ( 7 lat ) oraz najstarszy zawodnik Włodzimierz Michałowski.
Dokonano także dekoracji zawodników w klasyfikacji generalnej:

I m – Bartosz Szymański
II m – Grzegorz Skrzypek
III m – Sandra Kozioł
IV m – Bartosz Ryś
V m – Gabriel Gołda
VI m – Włodzimierz Michałowski

Turniej zorganizował Uczniowski Klub Sportowy Magnum, który od 11 lat w każdy wakacyjny wtorek prowadzi rozgrywki tenisa stołowego.  Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, zaś wsparcia finansowego udzieliło Starostwo Powiatowe w Wieliczce. Zawody prowadziły: Agnieszka Piotrowska, Bożena Perz oraz Jolanta Kałuża.  Organizatorzy składają podziękowania pani dyrektor Gimnazjum w Koźmicach Wielkich -  Elżbiecie Obal –Dyrek za udostępnienie sali na czas trwania turnieju.

Grupa młodsza:

L.P.

NAZWISKO IMIĘ

SUMA

1

GÓRECKI WOJCIECH

89

2

TURECKI KACPER

79

3

WCISŁO KONRAD

55

4

PARYŁA PAWEŁ

49

5

PERZ SZYMON

46

6

SKRZYPEK ADRIAN

45

7

MIĘKINA JACEK

44

8

PERZ IZABELA

41

9

KORCZAK DAMIAN

39

10

WOLANIN MIKOŁAJ

33

11

PIEKARCZYK MICHAŁ

31

12

BODNAR MICHAŁ

28

13

SIUDA GABRIELA

27

14

GUZIK ALEKSANDRA

25

15

KUZIO MACIEJ

18

16

PAŹDZIERKIWICZ JULIA

12

17

BATKO MARCIN

8

18

GAJ MILENA

8

19

PARYŁA PIOTR

8

20

GĘBAROWSKA ALEKSANDRA

7

21

FILIPEK ANGELIKA

6

Grupa starsza:

L.P

NAZWISKO IMIĘ

SUMA

1

KOZIOŁ SANDRA

95

2

STALMACH ZBIGNIEW   JUNIOR

69

3

PETKA KRZYSZTOF

65

4

KUREK KINGA

44

5

WIERZBIŃSKI MARCIN

38

6

PARYŁA ALEKSANDRA

37

7

POPEK ŁUKASZ

28

8

PEREK NIKODEM

19

9

PTAK ALEKSANDER

16

10

KOŁOS ARKADIUSZ

12

11

FILEK MACIEJ

8

12

WOLANIN GRZEGORZ

8

13

ZAKRZYŃSKI DOMINIK

6

14

MOREK RADOSŁAW

6

15

TALAGA SAMUEL

5

16

MALEC DOMINIK

3

Seniorzy:

L.P.

NAZWISKO IMIĘ

SUMA

1

SZYMAŃSKI BARTOSZ

99

2

SKRZYPEK GRZEGORZ

97

3

RYŚ BARTOSZ

95

4

GOŁDA GABRIEL

93

5

MICHAŁOWSKI   WŁODZIMIERZ

92

6

BRUZDA RAFAŁ

87

7

KUREK JACEK

84

8

RYŚ PIOTR

81

9

BOCHENEK DARIUSZ

75

10

MIŚKOWIEC JERZY

71

11

PIETRZAK KRZYSZTOF

70

12

HAJDUK ALICJA

63

13

NOWICKI MAREK

62

14

KARAŚ KATARZYNA

60

15

PIETRZAK TOMASZ

56

16

DŹWIG ANDRZEJ

55

17

BEŁZA JANUSZ

55

18

MARCHEWKA ARTUR

55

19

GARYCKI ADRIAN

52

20

PORĄBKA DARIUSZ

51

21

KURCZYNA ŁUKASZ

49

22

CZYRNEK JAKUB

47

23

NOWAK MARIUSZ

46

24

OSTANEK MICHAŁ

46

25

MAŚLONG MIROSŁAW

45

26

RYŚ TOMASZ

42

27

ZALEWSKI KRZYSZTOF

39

28

BOROŃ SŁAWOMIR

38

29

KOLIŃSKI WITOLD

37

30

KMIEĆ PAWEŁ

35

31

TURECKA JADWIGA

32

32

STALMACH ZBIGNIEW

31

33

JANIK GRZEGORZ

30

34

FLOREK ARKADIUSZ

28

35

LODOWSKI JANUSZ

27

36

WOJDYŁA DOMINIK

25

37

STRUZIK MICHAŁ

23

38

TRULKA ZBIGNIEW

22

39

KUZIO WALDEMAR

22

40

WIROŃSKI PIOTR

21

41

ZIMNICKI TOMASZ

20

42

NALEPA MACIEJ

19

43

PARTYKA RYSZARD

18

44

SYREK RAFAŁ

18

45

LEWICKI PIOTR

17

46

URBAN PIOTR

17

47

KOZIOŁ MARIOLA

15

48

BOCHENEK MIROSŁAW

15

49

TURECKI JAROSŁAW

15

50

ARENDARSKI MICHAŁ

12

51

CELARY MATEUSZ

12

52

PIĄSTKA MICHAŁ

12

53

ZLEZARCZYK RAFAŁ

12

54

FRYDRYCH WACŁAW

11

55

WOJCIACZYK ANTONI

11

56

FLAK STEFAN

10

57

KULIŚ MATEUSZ

9

58

WOJTASIK KAROL

9

59

GÓRKA MICHAŁ

8

60

GROMADA ARKADIUSZ

8

61

RUDNY MAREK

8

62

WIELOGÓRSKI BARTŁOMIEJ

8

63

WOJTASIK MARIUSZ

8

64

WOJTOŃ PRZEMYSŁAW

8

65

FRAŚ PAWEŁ

7

66

FRAŚ ZBIGNIEW

7

67

GIBAŁA MARCIN

7

68

GUZIK IWONA

7

69

KUCHNIA ANDRZEJ

7

70

NOWAK BARTŁOMIEJ

7

71

PULCHNY PIOTR

7

72

GOCAŁ HUBERT

4

73

MAŁAJOWICZ ŁUKASZ

4

74

KORCZAK ANNA

2

75

TRĘBACZ JAN

1

 

IMG_5189

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – Finał

IMG_5197

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – Finał

IMG_5200

Klasyfikacja generalna XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

IMG_5206

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – Finał

IMG_5217

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – Finał

IMG_5219

Dziewczęta grupa młodsza XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

IMG_5231

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – Finał

IMG_5233

Chłopcy grupa młodsza XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

IMG_5235

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – Finał

IMG_5246

Dziewczęta grupa starsza XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

IMG_5248

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – Finał

IMG_5253

Chłopcy grupa starsza XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

IMG_5264

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – Finał

IMG_5266

Kobiety XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

IMG_5279

Mężczyźni XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

IMG_5281

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – Finał

 

Emocje przed fianłem

Wakacyjny turniej tenisa stołowego powoli dobiega końca. W przed ostatnim dniu rywalizacji najwięcej punktów zdobył Gabriel Gołda (15), drugi był Kacper Turecki (14), a na trzecim miejscu uplasował się Zbigniew Stalmach Junior (13).

W poszczególnych kategoriach prowadzą : Wojciech Górecki i Izabela Perz (szkoła podstawowa), Sandra Kozioł i Zbigniew Stalmach Junior (gimnazjumBartosz Szymański (mężczyźni) oraz Alicja Hajduk (kobiety).

Podczas finałowego turnieju rozegrane zostaną dwie rundy  zaliczane do klasyfikacji końcowej , a następnie odbędzie się uroczyste zakończenie turnieju oraz dekoracja najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach.

Organizatorzy – UKS Magnum zapraszają na finał XI Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego 2015 we wtorek 25 sierpnia na godz. 17.00 do Gimnazjum w Koźmicach Wielkich.

Grupa młodsza :

1

GÓRECKI WOJCIECH

10

14

10

13

11

0

14

12

84

2

TURECKI KACPER

9

0

13

8

13

10

9

14

76

3

WCISŁO KONRAD

4

10

6

7

8

0

0

12

47

4

PERZ SZYMON

10

0

11

0

8

8

4

5

46

5

PARYŁA PAWEŁ

0

13

5

5

6

6

3

6

44

6

MIĘKINA JACEK

3

4

0

0

10

8

8

8

41

7

SKRZYPEK ADRIAN

5

8

6

7

8

0

6

1

41

8

KORCZAK DAMIAN

13

0

0

0

5

0

11

10

39

9

PERZ IZABELA

8

0

9

0

4

3

6

4

34

10

WOLANIN MIKOŁAJ

5

6

1

1

10

0

4

4

31

11

PIEKARCZYK MICHAŁ

7

0

0

9

11

4

0

0

31

12

BODNAR MICHAŁ

5

9

3

6

0

5

0

0

28

13

SIUDA GABRIELA

6

4

7

0

6

4

0

0

27

14

GUZIK ALEKSANDRA

0

0

0

0

7

10

7

0

24

15

KUZIO MACIEJ

0

0

0

0

0

0

10

8

18

16

PAŹDZIERKIWICZ JULIA

4

1

3

0

2

1

0

1

12

17

GAJ MILENA

0

8

0

0

0

0

0

0

8

18

PARYŁA PIOTR

0

0

0

0

4

4

0

0

8

19

BATKO MARCIN

0

0

0

0

0

0

0

7

7

20

GĘBAROWSKA ALEKSANDRA

3

0

2

2

0

0

0

0

7

21

FILIPEK ANGELIKA

0

6

0

0

0

0

0

0

6

Grupa starsza:

1

KOZIOŁ SANDRA

9

11

10

11

14

13

9

11

88

2

STALMACH ZBIGNIEW JUNIOR

11

9

9

7

0

10

7

13

66

3

PETKA KRZYSZTOF

12

11

11

13

0

13

0

0

60

4

KUREK KINGA

5

0

0

0

9

9

12

9

44

5

WIERZBIŃSKI MARCIN

9

9

8

0

0

0

12

0

38

6

PARYŁA ALEKSANDRA

5

7

4

8

0

0

6

7

37

7

POPEK ŁUKASZ

5

0

0

3

8

0

7

5

28

8

PTAK ALEKSANDER

0

8

6

0

2

0

0

0

16

9

KOŁOS ARKADIUSZ

12

0

0

0

0

0

0

0

12

10

FILEK MACIEJ

0

4

4

0

0

0

0

0

8

11

WOLANIN GRZEGORZ

5

3

0

0

0

0

0

0

8

12

ZAKRZYŃSKI DOMINIK

0

0

0

0

0

0

0

6

6

13

MOREK RADOSŁAW

0

6

0

0

0

0

0

0

6

14

TALAGA SAMUEL

0

0

0

0

0

0

0

5

5

15

MALEC DOMINIK

0

0

0

3

0

0

0

0

3

Seniorzy:

1

SZYMAŃSKI BARTOSZ

8

11

14

14

11

15

13

10

96

2

SKRZYPEK GRZEGORZ

14

14

13

10

10

11

11

12

95

3

RYŚ BARTOSZ

10

11

14

11

9

11

12

10

88

4

GOŁDA GABRIEL

0

11

12

13

12

13

11

15

87

5

MICHAŁOWSKI WŁODZIMIERZ

12

13

11

11

12

11

7

10

87

6

BRUZDA RAFAŁ

11

10

13

9

9

10

11

8

81

7

RYŚ PIOTR

0

8

10

13

9

10

15

12

77

8

KUREK JACEK

11

10

7

8

9

12

9

10

76

9

BOCHENEK DARIUSZ

12

8

10

10

8

11

9

7

75

10

MIŚKOWIEC JERZY

0

8

9

12

9

12

9

9

68

11

PIETRZAK KRZYSZTOF

0

10

9

9

9

9

7

10

63

12

HAJDUK ALICJA

10

8

12

0

9

11

9

0

59

13

NOWICKI MAREK

7

10

9

9

13

11

0

0

59

14

KARAŚ KATARZYNA

9

0

8

8

7

9

5

10

56

15

MARCHEWKA ARTUR

11

9

0

0

14

9

0

9

52

16

BEŁZA JANUSZ

8

6

5

8

9

0

11

5

52

17

DŹWIG ANDRZEJ

7

8

8

7

8

0

8

5

51

18

GARYCKI ADRIAN

8

0

8

6

9

0

9

8

48

19

PIETRZAK TOMASZ

0

0

10

10

7

7

11

3

48

20

PORĄBKA DARIUSZ

0

9

9

6

0

10

7

6

47

21

MAŚLONG MIROSŁAW

7

7

8

10

7

6

0

0

45

22

KURCZYNA ŁUKASZ

0

0

0

10

11

12

0

11

44

23

CZYRNEK JAKUB

0

0

8

0

8

8

10

10

44

24

OSTANEK MICHAŁ

14

0

0

0

10

8

0

11

43

25

NOWAK MARIUSZ

0

0

9

6

5

11

6

6

43

26

RYŚ TOMASZ

10

7

7

12

6

0

0

0

42

27

KOLIŃSKI WITOLD

9

13

9

0

0

6

0

0

37

28

BOROŃ SŁAWOMIR

0

8

12

0

0

9

7

0

36

29

KMIEĆ PAWEŁ

8

9

10

8

0

0

0

0

35

30

ZALEWSKI KRZYSZTOF

0

0

0

11

0

10

0

11

32

31

JANIK GRZEGORZ

0

13

0

0

7

5

5

0

30

32

TURECKA JADWIGA

5

0

7

10

0

4

4

0

30

33

FLOREK ARKADIUSZ

0

8

8

0

0

12

0

0

28

34

STALMACH ZBIGNIEW

0

0

7

4

0

6

0

10

27

35

LODOWSKI JANUSZ

0

6

7

6

0

0

7

0

26

36

WOJDYŁA DOMINIK

0

9

0

8

0

0

0

8

25

37

KUZIO WALDEMAR

0

0

0

0

0

0

12

10

22

38

WIROŃSKI PIOTR

0

5

4

3

0

0

8

0

20

39

ZIMNICKI TOMASZ

12

0

8

0

0

0

0

0

20

40

SYREK RAFAŁ

5

5

0

0

2

0

0

6

18

41

TRULKA ZBIGNIEW

0

5

5

0

0

2

0

5

17

42

PARTYKA RYSZARD

0

0

0

0

0

5

8

4

17

43

LEWICKI PIOTR

0

7

0

0

7

3

0

0

17

44

STRUZIK MICHAŁ

0

0

0

0

5

7

5

0

17

45

URBAN PIOTR

8

0

9

0

0

0

0

0

17

46

BOCHENEK MIROSŁAW

3

4

4

4

0

0

0

0

15

47

TURECKI JAROSŁAW

4

0

7

0

0

4

0

0

15

48

PER NIKODEM

0

0

0

0

0

0

0

12

12

49

ARENDARSKI MICHAŁ

0

0

0

0

4

6

2

0

12

50

CELARY MATEUSZ

12

0

0

0

0

0

0

0

12

51

NALEPA MACIEJ

0

0

0

0

12

0

0

0

12

52

PIĄSTKA MICHAŁ

0

0

12

0

0

0

0

0

12

53

ZLEZARCZYK RAFAŁ

0

0

0

6

6

0

0

0

12

54

FRYDRYCH WACŁAW

0

6

5

0

0

0

0

0

11

55

WOJCIACZYK ANTONI

0

0

11

0

0

0

0

0

11

56

KOZIOŁ MARIOLA

0

0

0

0

0

1

3

6

10

57

FLAK STEFAN

0

0

10

0

0

0

0

0

10

58

KULIŚ MATEUSZ

0

0

0

9

0

0

0

0

9

59

WOJTASIK KAROL

0

0

9

0

0

0

0

0

9

60

WIELOGÓRSKI BARTŁOMIEJ

0

0

2

1

0

0

0

5

8

61

GÓRKA MICHAŁ

0

0

0

0

5

3

0

0

8

62

GROMADA ARKADIUSZ

0

8

0

0

0

0

0

0

8

63

RUDNY MAREK

8

0

0

0

0

0

0

0

8

64

WOJTASIK MARIUSZ

0

0

8

0

0

0

0

0

8

65

WOJTOŃ PRZEMYSŁAW

0

0

0

0

0

0

0

8

8

66

FRAŚ PAWEŁ

0

0

0

0

0

7

0

0

7

67

FRAŚ ZBIGNIEW

0

0

0

0

0

7

0

0

7

68

GIBAŁA MARCIN

7

0

0

0

0

0

0

0

7

69

GUZIK IWONA

0

0

0

0

0

7

0

0

7

70

KUCHNIA ANDRZEJ

0

0

3

4

0

0

0

0

7

71

NOWAK BARTŁOMIEJ

7

0

0

0

0

0

0

0

7

72

PULCHNY PIOTR

0

0

0

0

0

0

0

7

7

73

GOCAŁ HUBERT

0

0

4

0

0

0

0

0

4

74

MAŁAJOWICZ ŁUKASZ

0

4

0

0

0

0

0

0

4

75

KORCZAK ANNA

2

0

0

0

0

0

0

0

2

76

TRĘBACZ JAN

0

0

0

0

0

1

0

0

1

 

DSCF4320

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4322

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4323

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4324

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4325

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4327

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4330

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4341

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

 

 

Ping pong w Koźmicach Wielkich

We wtorek 11 sierpnia odbył się siódmy turniej wakacyjnych rozgrywek tenisa stołowego w Koźmicach Wielkich. Mimo upałów na starcie stawiło się  49 uczestników. W turnieju zawodnicy rywalizują w 6 kategoriach wiekowych, a do końca rozgrywek pozostały jeszcze dwa spotkania.

 W poszczególnych kategoriach prowadzą :

Izabela Perz  – szkoła podstawowa
Wojciech Górecki  – szkoła podstawowa
Sandra Kozioł  – gimnazjum
Krzysztof Petka  – gimnazjum
Alicja Hajduk  – kobiety
Bartosz Szymański  – mężczyźni

Organizatorzy turnieju Uczniowski Klub Sportowy „ Magnum ” zaprasza na kolejny turniej we wtorek 18 sierpnia o godz. 17.00 do Gimnazjum w Koźmicach Wielkich ( zapisy godz. 16.30 )

Klasyfikacja po 7 turniejach:

Szkoła podstawowa:

L.P.

NAZWISKO IMIĘ

1

2

3

4

5

6

7

SUMA

1

GÓRECKI WOJCIECH

10

14

10

13

11

0

14

72

2

TURECKI KACPER

9

0

13

8

13

10

9

62

3

PERZ SZYMON

10

0

11

0

8

8

4

41

4

SKRZYPEK ADRIAN

5

8

6

7

8

0

6

40

5

PARYŁA PAWEŁ

0

13

5

5

6

6

3

38

6

WCISŁO KONRAD

4

10

6

7

8

0

0

35

7

MIĘKINA JACEK

3

4

0

0

10

8

8

33

8

PIEKARCZYK MICHAŁ

7

0

0

9

11

4

0

31

9

PERZ IZABELA

8

0

9

0

4

3

6

30

10

KORCZAK DAMIAN

13

0

0

0

5

0

11

29

11

BODNAR MICHAŁ

5

9

3

6

0

5

0

28

12

SIUDA GABRIELA

6

4

7

0

6

4

0

27

13

WOLANIN MIKOŁAJ

5

6

1

1

10

0

4

27

14

GUZIK ALEKSANDRA

0

0

0

0

7

10

7

24

15

PAŹDZIERKIWICZ JULIA

4

1

3

0

2

1

0

11

16

KUZIO MACIEJ

0

0

0

0

0

0

10

10

17

PARYŁA PIOTR

0

0

0

0

4

4

0

8

18

GAJ MILENA

0

8

0

0

0

0

0

8

19

GĘBAROWSKA ALEKSANDRA

3

0

2

2

0

0

0

7

20

FILIPEK ANGELIKA

0

6

0

0

0

0

0

6

Gimnazjum:

L.P

NAZWISKO IMIĘ

1

2

3

4

5

6

7

SUMA

1

KOZIOŁ SANDRA

9

11

10

11

14

13

9

77

2

PETKA KRZYSZTOF

12

11

11

13

0

13

0

60

3

STALMACH ZBIGNIEW   JUNIOR

11

9

9

7

0

10

7

53

4

WIERZBIŃSKI MARCIN

9

9

8

0

0

0

12

38

5

KUREK KINGA

5

0

0

0

9

9

12

35

6

PARYŁA ALEKSANDRA

5

7

4

8

0

0

6

30

7

POPEK ŁUKASZ

5

0

0

3

8

0

7

23

8

PTAK ALEKSANDER

0

8

6

0

2

0

0

16

9

KOŁOS ARKADIUSZ

12

0

0

0

0

0

0

12

10

FILEK MACIEJ

0

4

4

0

0

0

0

8

11

WOLANIN GRZEGORZ

5

3

0

0

0

0

0

8

12

MOREK RADOSŁAW

0

6

0

0

0

0

0

6

13

MALEC DOMINIK

0

0

0

3

0

0

0

3

Seniorzy:

L.P.

NAZWISKO IMIĘ

1

2

3

4

5

6

7

SUMA

1

SZYMAŃSKI BARTOSZ

8

11

14

14

11

15

13

86

2

SKRZYPEK GRZEGORZ

14

14

13

10

10

11

11

83

3

RYŚ BARTOSZ

10

11

14

11

9

11

12

78

4

MICHAŁOWSKI   WŁODZIMIERZ

12

13

11

11

12

11

7

77

5

BRUZDA RAFAŁ

11

10

13

9

9

10

11

73

6

GOŁDA GABRIEL

0

11

12

13

12

13

11

72

7

BOCHENEK DARIUSZ

12

8

10

10

8

11

9

68

8

KUREK JACEK

11

10

7

8

9

12

9

66

9

RYŚ PIOTR

0

8

10

13

9

10

15

65

10

NOWICKI MAREK

7

10

9

9

13

11

0

59

11

HAJDUK ALICJA

10

8

12

0

9

11

9

59

12

MIŚKOWIEC JERZY

0

8

9

12

9

12

9

59

13

PIETRZAK KRZYSZTOF

0

10

9

9

9

9

7

53

14

BEŁZA JANUSZ

8

6

5

8

9

0

11

47

15

KARAŚ KATARZYNA

9

0

8

8

7

9

5

46

16

DŹWIG ANDRZEJ

7

8

8

7

8

0

8

46

17

MAŚLONG MIROSŁAW

7

7

8

10

7

6

0

45

18

PIETRZAK TOMASZ

0

0

10

10

7

7

11

45

19

MARCHEWKA ARTUR

11

9

0

0

14

9

0

43

20

RYŚ TOMASZ

10

7

7

12

6

0

0

42

21

PORĄBKA DARIUSZ

0

9

9

6

0

10

7

41

22

GARYCKI ADRIAN

8

0

8

6

9

0

9

40

23

KOLIŃSKI WITOLD

9

13

9

0

0

6

0

37

24

NOWAK MARIUSZ

0

0

9

6

5

11

6

37

25

BOROŃ SŁAWOMIR

0

8

12

0

0

9

7

36

26

KMIEĆ PAWEŁ

8

9

10

8

0

0

0

35

27

CZYRNEK JAKUB

0

0

8

0

8

8

10

34

28

KURCZYNA ŁUKASZ

0

0

0

10

11

12

0

33

29

OSTANEK MICHAŁ

14

0

0

0

10

8

0

32

30

TURECKA JADWIGA

5

0

7

10

0

4

4

30

31

JANIK GRZEGORZ

0

13

0

0

7

5

5

30

32

FLOREK ARKADIUSZ

0

8

8

0

0

12

0

28

33

LODOWSKI JANUSZ

0

6

7

6

0

0

7

26

34

ZALEWSKI KRZYSZTOF

0

0

0

11

0

10

0

21

35

ZIMNICKI TOMASZ

12

0

8

0

0

0

0

20

36

WIROŃSKI PIOTR

0

5

4

3

0

0

8

20

37

LEWICKI PIOTR

0

7

0

0

7

3

0

17

38

STALMACH ZBIGNIEW

0

0

7

4

0

6

0

17

39

URBAN PIOTR

8

0

9

0

0

0

0

17

40

WOJDYŁA DOMINIK

0

9

0

8

0

0

0

17

41

STRUZIK MICHAŁ

0

0

0

0

5

7

5

17

42

TURECKI JAROSŁAW

4

0

7

0

0

4

0

15

43

BOCHENEK MIROSŁAW

3

4

4

4

0

0

0

15

44

PARTYKA RYSZARD

0

0

0

0

0

5

8

13

45

TRULKA ZBIGNIEW

0

5

5

0

0

2

0

12

46

CELARY MATEUSZ

12

0

0

0

0

0

0

12

47

NALEPA MACIEJ

0

0

0

0

12

0

0

12

48

PIĄSTKA MICHAŁ

0

0

12

0

0

0

0

12

49

SYREK RAFAŁ

5

5

0

0

2

0

0

12

50

ZLEZARCZYK RAFAŁ

0

0

0

6

6

0

0

12

51

ARENDARSKI MICHAŁ

0

0

0

0

4

6

2

12

52

KUZIO WALDEMAR

0

0

0

0

0

0

12

12

53

FRYDRYCH WACŁAW

0

6

5

0

0

0

0

11

54

WOJCIACZYK ANTONI

0

0

11

0

0

0

0

11

55

FLAK STEFAN

0

0

10

0

0

0

0

10

56

KULIŚ MATEUSZ

0

0

0

9

0

0

0

9

57

WOJTASIK KAROL

0

0

9

0

0

0

0

9

58

GÓRKA MICHAŁ

0

0

0

0

5

3

0

8

59

GROMADA ARKADIUSZ

0

8

0

0

0

0

0

8

60

RUDNY MAREK

8

0

0

0

0

0

0

8

61

WOJTASIK MARIUSZ

0

0

8

0

0

0

0

8

62

FRAŚ PAWEŁ

0

0

0

0

0

7

0

7

63

FRAŚ ZBIGNIEW

0

0

0

0

0

7

0

7

64

GUZIK IWONA

0

0

0

0

0

7

0

7

65

GIBAŁA MARCIN

7

0

0

0

0

0

0

7

66

KUCHNIA ANDRZEJ

0

0

3

4

0

0

0

7

67

NOWAK BARTŁOMIEJ

7

0

0

0

0

0

0

7

68

GOCAŁ HUBERT

0

0

4

0

0

0

0

4

69

MAŁAJOWICZ ŁUKASZ

0

4

0

0

0

0

0

4

70

KOZIOŁ MARIOLA

0

0

0

0

0

1

3

4

71

WIELOGÓRSKI BARTŁOMIEJ

0

0

2

1

0

0

0

3

72

KORCZAK ANNA

2

0

0

0

0

0

0

2

73

TRĘBACZ JAN

0

0

0

0

0

1

0

1

DSCF4298

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4301

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4305

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4307

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4310

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4311

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4314

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4315

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4317

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

 

Tenisowe wtorki w Koźmicach Wielkich

4 sierpnia odbył się 6 wakacyjny turniej w ramach XI Otwartego Turnieju  Tenisa Stołowego w Koźmicach Wielkich.  Do tej pory wystartowało w nim 104 uczestników. Do końca rozgrywek pozostały jeszcze 3 spotkania, a 25 sierpnia odbędzie się finał i uroczyste zakończenie oraz dekoracja najlepszych zawodników
i zawodniczek w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Największą ilość punktów zgromadził Bartosz Szymański – 73 i prowadzi w kategorii mężczyzn. Wśród kobiet najlepszą zawodniczką jest Alicja Hajduk – 50 pkt. W kategorii dziewcząt starszych I miejsce zajmuje Sandra Kozioł – 68 pkt,
a w grupie chłopców starszych prowadzi Krzysztof Petka – 60 pkt. W grupie dziewcząt młodszych prowadzi Gabriela Siuda – 27 pkt, natomiast w grupie chłopców młodszych dominuje Wojciech Górecki – 58 pkt.

Organizatorem turnieju jest Uczniowski Klub Sportowy Magnum, który od 11 lat w każdy wakacyjny wtorek prowadzi rozgrywki tenisa stołowego.  Patronat Honorowy nad turniejem objął Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, wsparcia finansowego udzieliło Starostwo Powiatowe w Wieliczce. Zawody prowadzą p. Agnieszka Piotrowska, p. Bożena Perz oraz p. Jolanta Kałuża.

Zapraszamy na kolejny turniej we wtorek 11 sierpnia na godz. 17.00 do Gimnazjum
w Koźmicach Wielkich, zapisy od godz. 16.30.

DSCF4279

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4280

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4281

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4282

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4283

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4286

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4287

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

Klasyfikacja po 6 turniejach:

GRUPA MŁODSZA:

L.P.

NAZWISKO IMIĘ

1

2

3

4

5

6

SUMA

1

GÓRECKI WOJCIECH

10

14

10

13

11

0

58

2

TURECKI KACPER

9

0

13

8

13

10

53

3

PERZ SZYMON

10

0

11

0

8

8

37

4

PARYŁA PAWEŁ

0

13

5

5

6

6

35

5

WCISŁO KONRAD

4

10

6

7

8

0

35

6

SKRZYPEK ADRIAN

5

8

6

7

8

0

34

7

PIEKARCZYK MICHAŁ

7

0

0

9

11

4

31

8

BODNAR MICHAŁ

5

9

3

6

0

5

28

9

SIUDA GABRIELA

6

4

7

0

6

4

27

10

MIĘKINA JACEK

3

4

0

0

10

8

25

11

PERZ IZABELA

8

0

9

0

4

3

24

12

WOLANIN MIKOŁAJ

5

6

1

1

10

0

23

13

KORCZAK DAMIAN

13

0

0

0

5

0

18

14

GUZIK ALEKSANDRA

0

0

0

0

7

10

17

15

PAŹDZIERKIWICZ JULIA

4

1

3

0

2

1

11

16

PARYŁA PIOTR

0

0

0

0

4

4

8

17

GAJ MILENA

0

8

0

0

0

0

8

18

GĘBAROWSKA ALEKSANDRA

3

0

2

2

0

0

7

19

FILIPEK ANGELIKA

0

6

0

0

0

0

6

GRUPA STARSZA:

L.P

NAZWISKO IMIĘ

1

2

3

4

5

6

SUMA

1

KOZIOŁ SANDRA

9

11

10

11

14

13

68

2

PETKA KRZYSZTOF

12

11

11

13

0

13

60

3

STALMACH ZBIGNIEW   JUNIOR

11

9

9

7

0

10

46

4

WIERZBIŃSKI MARCIN

9

9

8

0

0

0

26

5

PARYŁA ALEKSANDRA

5

7

4

8

0

0

24

6

KUREK KINGA

5

0

0

0

9

9

23

7

POPEK ŁUKASZ

5

0

0

3

8

0

16

8

PTAK ALEKSANDER

0

8

6

0

2

0

16

9

KOŁOS ARKADIUSZ

12

0

0

0

0

0

12

10

FILEK MACIEJ

0

4

4

0

0

0

8

11

WOLANIN GRZEGORZ

5

3

0

0

0

0

8

12

MOREK RADOSŁAW

0

6

0

0

0

0

6

13

MALEC DOMINIK

0

0

0

3

0

0

3

SENIORZY:

L.P.

NAZWISKO IMIĘ

1

2

3

4

5

6

SUMA

1

SZYMAŃSKI BARTOSZ

8

11

14

14

11

15

73

2

SKRZYPEK GRZEGORZ

14

14

13

10

10

11

72

3

MICHAŁOWSKI WŁODZIMIERZ

12

13

11

11

12

11

70

4

RYŚ BARTOSZ

10

11

14

11

9

9

64

5

BRUZDA RAFAŁ

11

10

13

9

9

10

62

6

GOŁDA GABRIEL

0

11

12

13

12

13

61

7

BOCHENEK DARIUSZ

12

8

10

10

8

11

59

8

NOWICKI MAREK

7

10

9

9

13

11

59

9

KUREK JACEK

11

10

7

8

9

12

57

10

RYŚ PIOTR

0

8

10

13

9

10

50

11

HAJDUK ALICJA

10

8

12

0

9

11

50

12

MIŚKOWIEC JERZY

0

8

9

12

9

12

50

13

PIETRZAK KRZYSZTOF

0

10

9

9

9

9

46

14

MAŚLONG MIROSŁAW

7

7

8

10

7

6

45

15

MARCHEWKA ARTUR

11

9

0

0

14

9

43

16

RYŚ TOMASZ

10

7

7

12

6

0

42

17

KARAŚ KATARZYNA

9

0

8

8

7

9

41

18

DŹWIG ANDRZEJ

7

8

8

7

8

0

38

19

KOLIŃSKI WITOLD

9

13

9

0

0

6

37

20

BEŁZA JANUSZ

8

6

5

8

9

0

36

21

KMIEĆ PAWEŁ

8

9

10

8

0

0

35

22

PIETRZAK TOMASZ

0

0

10

10

7

7

34

23

PORĄBKA DARIUSZ

0

9

9

6

0

10

34

24

KURCZYNA ŁUKASZ

0

0

0

10

11

12

33

25

OSTANEK MICHAŁ

14

0

0

0

10

8

32

26

NOWAK MARIUSZ

0

0

9

6

5

11

31

27

GARYCKI ADRIAN

8

0

8

6

9

0

31

28

BOROŃ SŁAWOMIR

0

8

12

0

0

9

29

29

FLOREK ARKADIUSZ

0

8

8

0

0

12

28

30

TURECKA JADWIGA

5

0

7

10

0

4

26

31

JANIK GRZEGORZ

0

13

0

0

7

5

25

32

CZYRNEK JAKUB

0

0

8

0

8

8

24

33

ZALEWSKI KRZYSZTOF

0

0

0

11

0

10

21

34

ZIMNICKI TOMASZ

12

0

8

0

0

0

20

35

LODOWSKI JANUSZ

0

6

7

6

0

0

19

36

LEWICKI PIOTR

0

7

0

0

7

3

17

37

STALMACH ZBIGNIEW

0

0

7

4

0

6

17

38

URBAN PIOTR

8

0

9

0

0

0

17

39

WOJDYŁA DOMINIK

0

9

0

8

0

0

17

40

TURECKI JAROSŁAW

4

0

7

0

0

4

15

41

BOCHENEK MIROSŁAW

3

4

4

4

0

0

15

42

TRULKA ZBIGNIEW

0

5

5

0

0

2

12

43

STRUZIK MICHAŁ

0

0

0

0

5

7

12

44

CELARY MATEUSZ

12

0

0

0

0

0

12

45

NALEPA MACIEJ

0

0

0

0

12

0

12

46

PIĄSTKA MICHAŁ

0

0

12

0

0

0

12

47

SYREK RAFAŁ

5

5

0

0

2

0

12

48

WIROŃSKI PIOTR

0

5

4

3

0

0

12

49

ZLEZARCZYK RAFAŁ

0

0

0

6

6

0

12

50

FRYDRYCH WACŁAW

0

6

5

0

0

0

11

51

WOJCIACZYK ANTONI

0

0

11

0

0

0

11

52

ARENDARSKI MICHAŁ

0

0

0

0

4

6

10

53

FLAK STEFAN

0

0

10

0

0

0

10

54

KULIŚ MATEUSZ

0

0

0

9

0

0

9

55

WOJTASIK KAROL

0

0

9

0

0

0

9

56

GÓRKA MICHAŁ

0

0

0

0

5

3

8

57

GROMADA ARKADIUSZ

0

8

0

0

0

0

8

58

RUDNY MAREK

8

0

0

0

0

0

8

59

WOJTASIK MARIUSZ

0

0

8

0

0

0

8

60

FRAŚ PAWEŁ

0

0

0

0

0

7

7

61

FRAŚ ZBIGNIEW

0

0

0

0

0

7

7

62

GUZIK IWONA

0

0

0

0

0

7

7

63

GIBAŁA MARCIN

7

0

0

0

0

0

7

64

KUCHNIA ANDRZEJ

0

0

3

4

0

0

7

65

NOWAK BARTŁOMIEJ

7

0

0

0

0

0

7

66

PARTYKA RYSZARD

0

0

0

0

0

5

5

67

GOCAŁ HUBERT

0

0

4

0

0

0

4

68

MAŁAJOWICZ ŁUKASZ

0

4

0

0

0

0

4

69

WIELOGÓRSKI BARTŁOMIEJ

0

0

2

1

0

0

3

70

KORCZAK ANNA

2

0

0

0

0

0

2

71

KOZIOŁ MARIOLA

0

0

0

0

0

1

1

72

TRĘBACZ JAN

0

0

0

0

0

1

1

Wyniki po pięciu turniejach OTTS

Już po raz piąty odbył się w Gimnazjum w Koźmicach Wielkich wakacyjny turniej tenisa stołowego. Do tej pory w rozgrywkach wzięło udział 99 zawodników i zawodniczek. Po pięciu turniejach w kategorii chłopców młodszych prowadzi Wojciech Górecki ( 58 pkt ), drugie miejsce zajmuje Kacper Turecki ( 43 pkt ) a trzeci jest Konrad Wcisło ( 35 pkt ). W grupie młodszych dziewcząt pierwsze miejsce zajmuje Gabriela Siuda ( 23 pkt ), druga jest Izabela Perz ( 21 pkt ), a na trzecim miejscu znajduje się Julia Paździerkiewicz ( 10 pkt ). Najlepsza gimnazjalistka Sandra Kozioł zgromadziła na swoim koncie 55 pkt, druga Aleksandra Paryła 24 pkt, a trzecia Kinga Kurek 14 pkt. W grupie chłopców starszych prowadzi Krzysztof Petka ( 47 pkt ), drugie miejsce zajmuje Zbigniew Stalmach ( 36 pkt ), trzeci jest Marcin Wierzbiński ( 24 pkt ). Wśród seniorów prowadzi Grzegorz Skrzypek, który wygrał 61 setów, drugie miejsce zajmuje Włodzimierz Michałowski ( 59 setów ), trzeci jest Bartosz Szymański ( 58 setów ). Najlepsza z kobiet Alicja Hajduk ( 39 pkt ), druga jest Katarzyna Karaś ( 32 pkt ), trzecie miejsce zajmuje Jadwiga Turecka ( 22 pkt ).

Wakacyjne rozgrywki potrwają jeszcze 4 tyg , finał odbędzie się we wtorek 25 sierpnia. Przypominamy, że każdy wygrany set stanowi 1 pkt do klasyfikacji końcowej.

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni medalami, dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi
w sześciu kategoriach:

Open mężczyźni – (1998 i starsi)

Open kobiety – (1998 i starsze)

Dziewczęta – Gimnazjum (1999-2002)

Chłopcy – Gimnazjum (1999-2002)

Dziewczęta – Szkoła Podstawowa (2003 i młodsze)

Chłopcy – Szkoła Podstawowa (2003 i młodsi)

 Dodatkowo wręczane będą drobne upominki  dla pozostałych uczestników turnieju.

Zapraszamy na kolejny turniej w najbliższy wtorek 4 sierpnia – zapisy godz. 16.30.

Seniorzy:

L.P.

NAZWISKO   IMIĘ

1

2

3

4

5

SUMA

1

SKRZYPEK   GRZEGORZ

14

14

13

10

10

61

2

MICHAŁOWSKI   WŁODZIMIERZ

12

13

11

11

12

59

3

SZYMAŃSKI   BARTOSZ

8

11

14

14

11

58

4

RYŚ   BARTOSZ

10

11

14

11

9

55

5

BRUZDA   RAFAŁ

11

10

13

9

9

52

6

NOWICKI   MAREK

7

10

9

9

13

48

7

GOŁDA   GABRIEL

0

11

12

13

12

48

8

BOCHENEK   DARIUSZ

12

8

10

10

8

48

9

KUREK   JACEK

11

10

7

8

9

45

10

RYŚ   TOMASZ

10

7

7

12

6

42

11

RYŚ   PIOTR

0

8

10

13

9

40

12

HAJDUK   ALICJA

10

8

12

0

9

39

13

MAŚLONG   MIROSŁAW

7

7

8

10

7

39

14

MIŚKOWIEC   JERZY

0

8

9

12

9

38

15

DŹWIG   ANDRZEJ

7

8

8

7

8

38

16

PIETRZAK   KRZYSZTOF

0

10

9

9

9

37

17

BEŁZA   JANUSZ

8

6

5

8

9

36

18

KMIEĆ   PAWEŁ

8

9

10

8

0

35

19

MARCHEWKA   ARTUR

11

9

0

0

14

34

20

KARAŚ   KATARZYNA

9

0

8

8

7

32

21

GARYCKI   ADRIAN

8

0

8

6

9

31

22

KOLIŃSKI   WITOLD

9

13

9

0

0

31

23

PIETRZAK   TOMASZ

0

0

10

10

7

27

24

OSTANEK   MICHAŁ

14

0

0

0

10

24

25

PORĄBKA   DARIUSZ

0

9

9

6

0

24

26

TURECKA   JADWIGA

5

0

7

10

0

22

27

KURCZYNA   ŁUKASZ

0

0

0

10

11

21

28

JANIK   GRZEGORZ

0

13

0

0

7

20

29

NOWAK   MARIUSZ

0

0

9

6

5

20

30

BOROŃ   SŁAWOMIR

0

8

12

0

0

20

31

ZIMNICKI   TOMASZ

12

0

8

0

0

20

32

LODOWSKI   JANUSZ

0

6

7

6

0

19

33

URBAN   PIOTR

8

0

9

0

0

17

34

WOJDYŁA   DOMINIK

0

9

0

8

0

17

35

CZYRNEK   JAKUB

0

0

8

0

8

16

36

FLOREK   ARKADIUSZ

0

8

8

0

0

16

37

BOCHENEK   MIROSŁAW

3

4

4

4

0

15

38

LEWICKI   PIOTR

0

7

0

0

7

14

39

NALEPA   MACIEJ

0

0

0

0

12

12

40

ZLEZARCZYK   RAFAŁ

0

0

0

6

6

12

41

SYREK   RAFAŁ

5

5

0

0

2

12

42

CELARY   MATEUSZ

12

0

0

0

0

12

43

PIĄSTKA   MICHAŁ

0

0

12

0

0

12

44

WIROŃSKI   PIOTR

0

5

4

3

0

12

45

FRYDRYCH   WACŁAW

0

6

5

0

0

11

46

STALMACH   ZBIGNIEW

0

0

7

4

0

11

47

TURECKI   JAROSŁAW

4

0

7

0

0

11

48

WOJCIACZYK   ANTONI

0

0

11

0

0

11

49

ZALEWSKI   KRZYSZTOF

0

0

0

11

0

11

50

FLAK   STEFAN

0

0

10

0

0

10

51

TRULKA   ZBIGNIEW

0

5

5

0

0

10

52

KULIŚ   MATEUSZ

0

0

0

9

0

9

53

WOJTASIK   KAROL

0

0

9

0

0

9

54

GROMADA   ARKADIUSZ

0

8

0

0

0

8

55

RUDNY   MAREK

8

0

0

0

0

8

56

WOJTASIK   MARIUSZ

0

0

8

0

0

8

57

GIBAŁA   MARCIN

7

0

0

0

0

7

58

KUCHNIA   ANDRZEJ

0

0

3

4

0

7

59

NOWAK   BARTŁOMIEJ

7

0

0

0

0

7

60

GÓRKA   MICHAŁ

0

0

0

0

5

5

61

STRUZIK   MICHAŁ

0

0

0

0

5

5

62

GOCAŁ   HUBERT

0

0

4

0

0

4

63

MAŁAJOWICZ   ŁUKASZ

0

4

0

0

0

4

64

ARENDARSKI   MICHAŁ

0

0

0

0

4

4

65

WIELOGÓRSKI   BARTŁOMIEJ

0

0

2

1

0

3

66

KORCZAK   ANNA

2

0

0

0

0

2

67

KOZIOŁ   MARIOLA

0

0

0

0

0

0

Grupa starsza:

L.P

NAZWISKO   IMIĘ

1

2

3

4

5

SUMA

1

KOZIOŁ   SANDRA

9

11

10

11

14

55

2

PETKA   KRZYSZTOF

12

11

11

13

0

47

3

STALMACH   ZBIGNIEW JUNIOR

11

9

9

7

0

36

4

WIERZBIŃSKI   MARCIN

9

9

8

0

0

26

5

PARYŁA   ALEKSANDRA

5

7

4

8

0

24

6

POPEK   ŁUKASZ

5

0

0

3

8

16

7

PTAK   ALEKSANDER

0

8

6

0

2

16

8

KUREK   KINGA

5

0

0

0

9

14

9

KOŁOS   ARKADIUSZ

12

0

0

0

0

12

10

FILEK   MACIEJ

0

4

4

0

0

8

11

WOLANIN   GRZEGORZ

5

3

0

0

0

8

12

MOREK   RADOSŁAW

0

6

0

0

0

6

13

MALEC DOMINIK

0

0

0

3

0

3

Grupa młodsza:

L.P.

NAZWISKO   IMIĘ

1

2

3

4

5

SUMA

1

GÓRECKI   WOJCIECH

10

14

10

13

11

58

2

TURECKI   KACPER

9

0

13

8

13

43

3

WCISŁO   KONRAD

4

10

6

7

8

35

4

SKRZYPEK   ADRIAN

5

8

6

7

8

34

5

PARYŁA   PAWEŁ

0

13

5

5

6

29

6

PERZ   SZYMON

10

0

11

0

8

29

7

PIEKARCZYK MICHAŁ

7

0

0

9

11

27

8

SIUDA   GABRIELA

6

4

7

0

6

23

9

WOLANIN   MIKOŁAJ

5

6

1

1

10

23

10

BODNAR   MICHAŁ

5

9

3

6

0

23

11

PERZ   IZABELA

8

0

9

0

4

21

12

KORCZAK   DAMIAN

13

0

0

0

5

18

13

MIĘKINA   JACEK

3

4

0

0

10

17

14

PAŹDZIERKIWICZ   JULIA

4

1

3

0

2

10

15

GAJ   MILENA

0

8

0

0

0

8

16

GĘBAROWSKA ALEKSANDRA

3

0

2

2

0

7

17

GUZIK   ALEKSANDRA

0

0

0

0

7

7

18

FILIPEK   ANGELIKA

0

6

0

0

0

6

19

PARYŁA   PIOTR

0

0

0

0

4

4

DSCF4263

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4264

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4266

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4267

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4269

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4271

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF4273

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

 

Klasyfikacja po trzech turniejach XI OTTS w Koźmicach Wielkich

We wtorek 14 lipca odbył się trzeci turniej  z cyklu wakacyjnych turniejów tenisa stołowego . W zawadach wystartowało 64 zawodników. W grupie seniorów prowadzi Skrzypek Grzegorz z 41 pkt, drugie miejsce zajmuje Włodzimierz Michałowski – 36 pkt, a trzeci jest Ryś Bartosz z 35 pkt. Wśród kobiet pierwsze miejsce zajmuje Hajduk Alicja z 30 pkt, druga jest Karaś Katarzyna – 17 pkt, a trzecie miejsce zajmuje Turecka Jadwiga – 12 pkt. W kategorii gimnazjum prowadzi Krzysztof Petka – 29 pkt, tuż za nim znajduje się Stalmach Zbigniew Junior – 28 pkt, a na trzecim miejscu jest Marcin Wierzbiński z 26 pkt.  Wśród gimnazjalistek pierwsze miejsce zajmuje Sandra Kozioł – 24 pkt, druga jest Aleksandra Paryła – 23 pkt, trzecie miejsce zajmuje Kinga Kurek – 5 pkt. W grupie chłopców ze szkoły podstawowej pierwsze miejsce zajmuje Wojciech Górecki – 34 pkt, drugi jest Kacper Turecki – 22 pkt, trzecie miejsce zajmuje Szymon Perz – 21 pkt. Wśród dziewczynek prowadzą Gabriela Siuda i Izabela Perz – po 17 pkt, na drugim miejscu są Julia Paździerkiewicz i Milena Gaj – po 8 pkt, a na trzecim miejscu jest Angelika Filipek – 6 pkt.

Do tej pory w turnieju wzięło udział 87 zawodników i zawodniczek.
Organizatorzy UKS Magnum zapraszają na kolejny turniej we wtorek 21 lipca na godz. 17.00 do Gimnazjum w Koźmicach Wielkich.

L.P.

GRUPA MŁODSZA

1

2

3

SUMA

1

GÓRECKI WOJCIECH

10

14

10

34

2

TURECKI KACPER

9

0

13

22

3

PERZ SZYMON

10

0

11

21

4

WCISŁO KONRAD

4

10

6

20

5

SKRZYPEK ADRIAN

5

8

6

19

6

PARYŁA PAWEŁ

0

13

5

18

7

BODNAR MICHAŁ

5

9

3

17

8

SIUDA GABRIELA

6

4

7

17

9

PERZ IZABELA

8

0

9

17

10

KORCZAK DAMIAN

13

0

0

13

11

WOLANIN MIKOŁAJ

5

6

1

12

12

PAŹDZIERKIWICZ JULIA

4

1

3

8

13

GAJ MILENA

0

8

0

8

14

MIĘKINA JACEK

3

4

0

7

15

PIEKARCZYK MICHAŁ

7

0

0

7

16

FILIPEK ANGELIKA

0

6

0

6

17

GĘBAROWSKA ALEKSANDRA

3

0

2

5

L.P

GRUPA STARSZA

1

2

3

SUMA

1

PETKA KRZYSZTOF

12

11

6

29

2

STALMACH ZBIGNIEW   JUNIOR

11

9

8

28

3

WIERZBIŃSKI MARCIN

9

9

8

26

4

KOZIOŁ SANDRA

9

11

4

24

5

PARYŁA ALEKSANDRA

5

7

11

23

6

PTAK ALEKSANDER

0

8

9

17

7

FILEK MACIEJ

0

4

10

14

8

KOŁOS ARKADIUSZ

12

0

0

12

9

WOLANIN GRZEGORZ

5

3

0

8

10

MOREK RADOSŁAW

0

6

0

6

11

KUREK KINGA

5

0

0

5

12

POPEK ŁUKASZ

5

0

0

5

L.P.

SENIORZY

1

2

3

SUMA

1

SKRZYPEK GRZEGORZ

14

14

13

41

2

MICHAŁOWSKI WŁODZIMIERZ

12

13

11

36

3

RYŚ BARTOSZ

10

11

14

35

4

BRUZDA RAFAŁ

11

10

13

34

5

SZYMAŃSKI BARTOSZ

8

11

14

33

6

KOLIŃSKI WITOLD

9

13

9

31

7

HAJDUK ALICJA

10

8

12

30

8

BOCHENEK DARIUSZ

12

8

10

30

9

KUREK JACEK

11

10

7

28

10

KMIEĆ PAWEŁ

8

9

10

27

11

NOWICKI MAREK

7

10

9

26

12

RYŚ TOMASZ

10

7

7

24

13

GOŁDA GABRIEL

0

11

12

23

14

DŹWIG ANDRZEJ

7

8

8

23

15

MAŚLONG MIROSŁAW

7

7

8

22

16

BOROŃ SŁAWOMIR

0

8

12

20

17

MARCHEWKA ARTUR

11

9

0

20

18

ZIMNICKI TOMASZ

12

0

8

20

19

PIETRZAK KRZYSZTOF

0

10

9

19

20

BEŁZA JANUSZ

8

6

5

19

21

PORĄBKA DARIUSZ

0

9

9

18

22

RYŚ PIOTR

0

8

10

18

23

MIŚKOWIEC JERZY

0

8

9

17

24

URBAN PIOTR

8

0

9

17

25

KARAŚ KATARZYNA

9

0

8

17

26

FLOREK ARKADIUSZ

0

8

8

16

27

GARYCKI ADRIAN

8

0

8

16

28

OSTANEK MICHAŁ

14

0

0

14

29

JANIK GRZEGORZ

0

13

0

13

30

LODOWSKI JANUSZ

0

6

7

13

31

PIĄSTKA MICHAŁ

0

0

12

12

32

TURECKA JADWIGA

5

0

7

12

33

CELARY MATEUSZ

12

0

0

12

34

FRYDRYCH WACŁAW

0

6

5

11

35

BOCHENEK MIROSŁAW

3

4

4

11

36

TURECKI JAROSŁAW

4

0

7

11

37

WOJCIACZYK ANTONI

0

0

11

11

38

FLAK STEFAN

0

0

10

10

39

PIETRZAK TOMASZ

0

0

10

10

40

TRULKA ZBIGNIEW

0

5

5

10

41

SYREK RAFAŁ

5

5

0

10

42

NOWAK MARIUSZ

0

0

9

9

43

WIROŃSKI PIOTR

0

5

4

9

44

WOJDYŁA DOMINIK

0

9

0

9

45

WOJTASIK KAROL

0

0

9

9

46

CZYRNEK JAKUB

0

0

8

8

47

GROMADA ARKADIUSZ

0

8

0

8

48

RUDNY MAREK

8

0

0

8

49

WOJTASIK MARIUSZ

0

0

8

8

50

LEWICKI PIOTR

0

7

0

7

51

STALMACH ZBIGNIEW

0

0

7

7

52

GIBAŁA MARCIN

7

0

0

7

53

NOWAK BARTŁOMIEJ

7

0

0

7

54

GOCAŁ HUBERT

0

0

4

4

55

MAŁAJOWICZ ŁUKASZ

0

4

0

4

56

KUCHNIA ANDRZEJ

0

0

3

3

57

KORCZAK ANNA

2

0

0

2

58

WIELOGÓRSKI BARTŁOMIEJ

0

0

2

2

DSCF3906

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF3907

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF3909

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF3910

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF3914

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF3916

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF3919

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

DSCF3920

XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego