Czytanie nakręca! Happening „Czytaj z nami” na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni

W sobotę 18 maja zapraszamy wszystkich na happening „Uczniowie SP 23 w Gdyni czytają Tuwima. CZYTAJ Z NAMI!”.  Będzie się działo – jak mówi klasyk :)

Wyruszamy spod szkoły o 11.30 i idziemy na Bulwar Nadmorski. Oczywiście agitujemy do czytania już po drodze :) – transparenty, okrzyki, hasła zapraszające gdynian do przyłączenia się do lektury :) . Będziemy czytać między Plażą Miejską a Skwerem Kościuszki od 12.00 do 13.00 (mamy, oczywiście, pozwolenie Urzędu Miasta).

Dziś przygotowania – jutro realcja.

About elacieminska

Jestem nauczycielką bibliotekarką (to moja pierwsza i największa pasja :), uczyłam też wiedzy o kulturze i języka angielskiego. W edukacji lubię mądre nowinki i sprawdzoną tradycję. Blogi są dla mnie prawdziwym odkryciem :)
This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

3 Responses to Czytanie nakręca! Happening „Czytaj z nami” na Bulwarze Nadmorskim w Gdyni

 1. Miłego czytania! Czekam na relację z akcji, oj, będzie się działo! Mnie do książek nie trzeba namawiać, uwielbiam! Mam nadzieję, że dzięki Wam niektórzy dostrzegą korzyści płynące z czytania. A ja zachęcam do przyłączenia się do pocztówkowej akcji: Postcards from Europe, rodem z Trójmiasta, więc może obiło się Pani o uszy. Pozdrawiam i udanej lektury na bulwarze!
  Agnieszka Rudzik-Sawicka ostatnio opublikował..Postcards from EuropeMy Profile

  • elacieminska says:

   Dziękujemy za życzenia miłego czytania – było fantastycznie – może dzięki nim :) Okazało się, że miłośników lektury, dużych i małych, spotkaliśmy naprawdę wielu… Pani pocztówkową akcję śledzę cały czas – podziwiam i zazdroszczę pięknych pocztówek z różnych stron. Wchodziłam już na stronę postcrossingu i – dzięki Pani – mam zamiar zaszczepić tego sympatycznego bakcyla naszym uczniom. Raczej od września, bo końc zymy inne projekty + wizytacja w czerwcu… Pozdrawiam serdecznie…

 2. Oj dzieje się, dzieje w Gdyni :) Gratulujemy pomysłu na happening „Uczniowie SP 23 w Gdyni czytają Tuwima. CZYTAJ Z NAMI!” Trzymamy kciuki za realizację :)
  Pozdrawiamy serdecznie ze słonecznych Mazur !
  Trzeci@ki z SP1 w Piszu ostatnio opublikował..Szkolny Festiwal 2.0 tuż, tuż…My Profile