Zawody.

Na przełomie tych 4 miesięcy odbyły się zwody taneczne w Gnieźnie.
Zawody odbyły się 22.03.2014.
Startowałam w 3 konkurencjach.
Pierwszą konkurencją były duety. Wszystkich startujących par było 11. Ja z mają koleżanką zajęłyśmy 2 miejsce czyli nie najgorzej. ;)
Kolejną konkurencja były mini formacje. Wszystkich mini formacji było bardzo dużo niestety nie pamiętam ile było wszystkich mini formacji. Moja grupa zajęła 3 miejsce. Poziom był bardzo wysoki co nas niestety zmartwiło.
Kolejną konkurencją już ostatnią ;) Były formacje. Formacji było bardzo dużo co nas jeszcze bardziej zmartwiło. :c Nasz konkurencja była bardzo dobra więc wiedziałyśmy  od razu że na podium nie mamy co liczyć i że zajmiemy jedno z ostatnich miejsc….. ale okazało się że nie byłyśmy najgorsze bo zajęłyśmy 5 miejsce na około 20 może 15 formacji. Tak jak już wspomniałam nie pamiętam dokładniej ile było wszystkich formacji.

Podsumowujące te zawody. Myślę, że te zawody nie wypadły nam najlepiej bo bywały o wiele lepsze, ale cóż będą następne zawody i nie ma się co przejmować. :)

Powrót. :)

Bardzo długo mnie tu nie było bo aż 4 miesiące. ;o
Na początek może małe usprawiedliwieni….. Dużo nauki mało czasu, także dużo ‚spotkań projektowych’ nam wypadało i tak jakoś wychodziło że nie wchodziłam na bloga.
Postaram się teraz już wchodzić regularnie i dawać DUŻO wpisów może nie jakiś obszernych tekstów ale żeby pojawiało się coś nowego. :)

Wesołych świąt. :)

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałabym życzyć wszystkim czytającym mój blog :Świąt beztroskich i radosnych,
ciut śniegu, trochę mrozu.
Pełnego prezentów Mikołaja powozu,
a przy tym dużo zdrowia
i by po sylwestrze nie bolała głowa. :)

Wygrana ;D

W niedzielę miałam zawody taneczne  jak już wspomniałam …. :)
Udało :) Podium zajęte dwa razy ^^.
Dwa medale i dyplomy do domu zostały przywiezione. :>
Pierwsze miejsce  w mini formacji.
Drugie miejsce w duecie.
Później może wstawię jakiś filmik ;)

Kolejna pasja. ^^

Drugą moją pasją jest PŁYWANIE. <3
Kocham pływać i zawsze nie mogę się doczekać moich zajęć na basenie. c:
Na ostatnich zawodach zajęłam 3 miejsce :D  - jak na mój wzrost to całkiem nieźle :P Pływam już od 13 lat i nie zamierzam przestać. :)
Pływanie to nie sport - to styl życia *.*

O mnie :3

Hej :) Mam na imię Ada i mam 14 lat. Witam na moim  pierwszym blogu o tańcu i nie tylko…. :)
Tańczę już od 7 lat. Na początku tańczyłam taniec towarzyski , jednak z czasem mi się znudził. Teraz tańczę hip-hop i bardzo mi się  to podoba. :)
Kolejną moją pasją jest pływanie.  Pływam już od 13 lat.