Zawody.

Na przełomie tych 4 miesięcy odbyły się zwody taneczne w Gnieźnie.
Zawody odbyły się 22.03.2014.
Startowałam w 3 konkurencjach.
Pierwszą konkurencją były duety. Wszystkich startujących par było 11. Ja z mają koleżanką zajęłyśmy 2 miejsce czyli nie najgorzej. ;)
Kolejną konkurencja były mini formacje. Wszystkich mini formacji było bardzo dużo niestety nie pamiętam ile było wszystkich mini formacji. Moja grupa zajęła 3 miejsce. Poziom był bardzo wysoki co nas niestety zmartwiło.
Kolejną konkurencją już ostatnią ;) Były formacje. Formacji było bardzo dużo co nas jeszcze bardziej zmartwiło. :c Nasz konkurencja była bardzo dobra więc wiedziałyśmy  od razu że na podium nie mamy co liczyć i że zajmiemy jedno z ostatnich miejsc….. ale okazało się że nie byłyśmy najgorsze bo zajęłyśmy 5 miejsce na około 20 może 15 formacji. Tak jak już wspomniałam nie pamiętam dokładniej ile było wszystkich formacji.

Podsumowujące te zawody. Myślę, że te zawody nie wypadły nam najlepiej bo bywały o wiele lepsze, ale cóż będą następne zawody i nie ma się co przejmować. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge