Analiza rynku

Nasza firma nie ogranicza się do jednej grupy wiekowej, chcemy aby nasze projekty trafiały w gust wszystkich zainteresowanych naszą biżuteria. Tara Handmade to nietuzinkowe miejsce stworzone przez pasjonatów rękodzieła artystycznego, gdzie zgromadzone są najlepsze i najciekawsze przedmioty, będące wynikiem pasji tworzenia i talentu. Dążymy do umożliwienia klientom dokonywania wygodnych oraz przyjemnych zakupów z jednoczesnym zachowaniem maksymalnych rygorów bezpieczeństwa. Firma powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb klientów poszukujących wysokiej jakości rękodzieła artystycznego, w związku z tym spektrum prezentowanych w serwisie produktów obejmuje szeroki zakres różnych kategorii. Nasz asortyment ciągle się powiększa, sukcesywnie dodawane są nowe produkty ale dbamy również, aby rękodzieła wyróżniały się szczególną staranność wykonania.

Współpracujemy z kilkoma hurtowniami internetowymi.

Na polskim rynku działa kilka firm podobnych do naszych, lecz mamy nadzieję, że Tara Handmade stanie się najbardziej zaufaną i dobrze prosperującą firmą.

O nas

Cześć!

Jesteśmy grupą znajomych, którzy mają jedną pasję – wyrób biżuterii. Z naszego hobby postanowiliśmy zrobić biznes i otworzyć firmę oferującą szeroką gamę spersonalizowanych ozdób.

  • Agata – główna koordynatorka i „ręce” firmy ;)
  • Ola – wyszukiwanie inspiracji, śledzenie nowych trendów i sprowadzanie materiałów
  • Mateusz – przedstawiciel handlowy zajmujący się promocją i reklamą firmy

Działamy od II połowy 2015 roku, więc dopiero rozkręcamy naszą działalność. Na polskim rynku jest mało firm, które podchodzą do każdego klienta indywidualnie. Chcemy podbić serca potencjalnych klientów dzięki świeżemu spojrzeniu na hand made.W przyszłości planujemy poszerzyć naszą ofertę i wprowadzić wyroby nie tylko biżuteryjne. Będziemy realizować zamówienia na torebki oraz poduszki.