Teledysk- „Five Finger Death Punch – Wrong Side of Heaven”

Wybraliśmy ten teledysk, bowiem opowiada o aktualnym problemie ludzi- żołnierzy powracających z wojny. Wszyscy cenimy patriotów, szanuje i podziwia ich państwo w imię którego walczą. I właśnie- dopóki walczą, są szanowani, wszyscy nimi zajmują się. Ale kiedy powracają, nikt już o nich nie pamięta.

Z teledysku wiemy, ze ok. 300 tysięcy żołnierzy wraca do swojego kraju i pozostaje… bezdomnymi! to budzi nasz sprzeciw! Żołnierze w trakcie nieobecności w domu, stracili rodziny, domy- nie wiadomo dokładnie dlaczego (kredyty, porzucenia). Jednak problem istnieje. Potrzebują nie tylko psychologów, ale przede wszystkim wsparcia finansowego od państwa. Pociechą może być jedynie fakt. że mogą  liczyć na zrozumienie i konkretną pomoc od swoich towarzyszy z frontu, którym wiedzie się lepiej.

Widok błąkających się bezdomnych byłych żołnierzy z wózkami jest dowodem na bezduszność i brak humanitaryzmu państwa. W imię humanitarnych idei walczyli, a teraz nie mogą liczyć na humanitaryzm.

Oto teledysk o którym mowa:
YouTube Preview Image

3 thoughts on “Teledysk- „Five Finger Death Punch – Wrong Side of Heaven”

  1. Powodzenia! Przeszłam się po blogach i Wasz wydał mi sie najfajniejszy, taki żywy.
    Widać, że naprawdę macie pasję i chciałabym miec takich matematyczno- informatycznych chłopców w swojej klasie.
    koleżanka :-)

    • Dziękujemy ;) bardzo chętnie koleżance pomożemy w razie jakichś „problemów technicznych” :v

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge