TIK TIK w ZS w Rzepedzi

Archiwum miesiąca Styczeń 2012

Przytul!!!

Wiecie jaki dziś dzień ???

Zapewne dla wielu z Was to zwykły dzień ferii zimowych, ale nie może być nic bardziej  mylnego.  Dziś na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przytulania :)

autor: rysie katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentowanie nie jest możliwe

FERIE!!!

Dziś oficjalnie rozpoczynają się ferie zimowe!!! Wraz z uczniami z województwa podkarpackiego cieszą się także wszyscy z woj. lubelskiego, łódzkiego, pomorskiego i śląskiego … Przed nami dwa tygodnie śnieżnego szaleństwa na sankach, nartach i wszystkim na czym da się jeździć…. ; D.  Oczywiście  przypominamy wszystkim o zasadach bezpieczeństwa. W Bieszczadach ferie zapowiadają się  przepiękną pogodą i idealnymi warunkami do śnieżnych spacerów i do szusowania na nartach ;D, a dla tych którzy mieliby ochotę odwiedzić naszą małą ojczyznę zamieszczamy na zachętę kilka fotek ilustrujących zimę w Bieszczadach!!! ;D

autor: rysie katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentarze (2)

FESTIWAL – wywiady i wyniki

Obiecywałyśmy dodać na bloga wywiady z laureatkami festiwalu, w których dzielą się swoimi wrażeniami.  Oto i one :) Bardzo dziękujemy za pomoc Magdzie – autorce drugiego szkolnego bloga:

Wywiad z Magdą

Wywiad z Kingą

Wyniki uczniów naszej szkoły w III Festiwalu Kolęd i Pastorałek:

Kategoria Soliści – Szkoła Podstawowa O-III:

I miejsce Natalia Kowalik

Kategoria Soliści – Szkoła Podstawowa IV-VI:

II miejsce Elżbieta Miękus

Kategoria Zespoły – Szkoła Podstawowa I –VI:

III miejsce – zespół w składzie: Aleksandra Warchoł, Agata Sowa, Elżbieta Miękus

Wyróżnienie – zespół w składzie: Wiktoria Sałak i Alicja Kowalik

Kategoria Soliści –  Gimnazjum I-III:

I miejsce Magdalena Bodnar

II miejsce Kinga Kowalik

Kategoria Zespoły – Gimnazjum I-III:

I miejsce – zespół w składzie: Magdalena Bodnar, Dominika Ślazyk, Ewelina Wawryszczuk, Anatola Dzieniewicz i Kinga Kowalik

Wyróżnienie – zespół w składzie: Dominika Ślazyk, Ewelina Wawryszczuk i Anatola Dzieniewicz

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!!!!!!!!!

autor: rysie katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentarz (1)

Następczynie Justyny Kowalczyk ?;)

Jakiś czas temu pisałyśmy o TIKowym W-F, ale przez ostatnie dwa tygodnie pojawiła się jeszcze jedna ciekawa forma zajęć, a dokładnie narciarstwo  biegowe … fajnie się składa, ponieważ nie musimy daleko wychodzić :) ponieważ nasza trasa znajduje się tuż za szkołą :) a dokładnie dookoła naszego boiska :) Jako dowód załączamy kilka fotek… czyż nie widać na nich następczyń  Justyny Kowalczyk ;)

Po kolejnych sukcesach Justyny Kowalczyk biegi narciarskie stają się powoli jedną z ulubionych dyscyplin sportowych Polaków.  A jaka jest Wasza ulubiona dyscyplina sportowa? piszcie w komentarzach :)

autor: rysie katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentarz (1)

Festiwal!!! „ale to już było……”

Tak jak wspominałyśmy już kilkakrotnie w 27 stycznia 2012 roku w Rzepedzkim Ośrodku Kultury miał się odbyć III Festiwal Kolęd i Pastorałek ; D Festiwal zatem za nami… :)   Wyniki i wywiady opublikujemy w późniejszym czasie, a dziś zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć, z tego emocjonującego i niecodziennego wydarzenia…

autor: rysie katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentarze (2)

Impreza.!

W niedzielę w naszej szkole odbyła się impreza choinkowa dla gimnazjum. Żadnej z nas na niej nie było, ale udało nam się dowiedzieć, czy zabawa podobała się naszym kolegom i koleżankom.

Zabawa była świetna, jak zawsze zresztą. Wszyscy wspaniale się bawili… rodzice zorganizowali nam naprawdę wspaniałą imprezę za co dziękuje :) Na długo zapamiętam z tej zabawy upadek Sandry i to, że zajęła II miejsce w zabawie na kujona  roku 2012 :)


autor: rysie katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentarze (2)
css.php