TIK TIK w ZS w Rzepedzi

Archiwum miesiąca Marzec 2012

Twórczość Młodych Przedsiębiorczych

Trzy nasze koleżanki z klasy drugiej gimnazjum: Monika, Dominika i Ewelina  w ramach udziału w programie CEO ” Młodzi przedsiębiorczy” założyły firmę Edu-żelki, która proponuje dzieciom smaczny i ciekawy sposobu nauki. Podczas owocnej pracy przy rejestrowaniu spółki ułożyły także wiersz.  Miło nam także poinformować, że został on opublikowany na stronie CEO:

https://www.ceo.org.pl/pl/przedsiebiorczy/news/jedzac-mozna-swiat-poznawac

Polecamy przeczytać!!!  a dziewczynom gratulujemy pomysłów :) :) :)

autor: rysie katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentarz (1)

SMAP….. to już dziś.

SMAP, czyli Spotkanie Młodych Archidiecezji Przemyskiej…. Jak co roku odbywa się w weekend poprzedzający  Wielkanoc. W tym roku młodzież spotyka się w Łańcucie. My także postanowiłyśmy wziąć udział w tegorocznym spotkaniu młodych… W tamtym roku w Sanoku atmosfera była wspaniała, więc i w tym liczymy na powtórkę : D najważniejsze, żeby aura dopisała…

autor: rysie katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentowanie nie jest możliwe

Gra giełdowa

Kolejnym przykładem działania z TIK będzie nasz udział w ogólnopolskiej internetowej grze giełdowej.  Od poniedziałku tj. 1 kwietnia 2012 roku wszyscy uczestnicy ogólnopolskiego programu CEO  „Młodzi do Akcji!”, czyli między innymi my, ale także wszyscy nasi  rówieśnicy, rodzeństwo, koledzy, nauczyciele i wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość rozegrania 20-dniowej sesji giełdowej, gdzie będzie można inwestować, zarabiać i – niestety także – tracić wirtualne pieniądze. Każdy gracz będzie mógł stworzyć swój prywatny portfel inwestorski kupując lub sprzedając akcje 10 spółek.

Szczegółowe informacje na temat gry:

https://www.ceo.org.pl/pl/mda/news/gra-w-akcji

W ubiegłym roku w ramach zadania domowego z WOS-ugraliśmy już na giełdzie” :) :) :)

Niektórzy „zarobili całkiem niezłe pieniądze” :) ;)   ;) zobaczymy, jak nam pójdzie w tym roku.


autor: rysie katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentowanie nie jest możliwe

My z nagrodami :)

Tak, jak wczoraj pisałyśmy, zamieszczamy fotkę z naszymi dyplomami i nagrodami :) :) :) niestety znowu nie ma na niej Oli :( :( bo znowu dopadła ją choroba, za to serdecznie pozdrawiamy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Marysię najbardziej zaintrygował tajemniczy naszyjnik :) choć my też jesteśmy ciekawe co to będzie.

autor: rysie katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentarze (2)

XX Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Jak już wcześniej pisałyśmy nasza koleżanka Dagmara wygrała etap rejonowy  XX  Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia i reprezentowała nasz rejon w konkursie wojewódzkim, który odbył się w piątek – 23 marca w Rzeszowie.   Dagmara spisała się świetnie – zajęła III miejsce.
GRATULUJEMY !!!

autor: rysie katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentowanie nie jest możliwe

Dyplomy i nagrody za fotocasty dotarły…

W zasadzie już w piątek do szkoły, ale dopiero dziś do nas osobiście dotarły dyplomy i nagrody za konkurs na fotocast „W POWIĘKSZENIU: energia kobiet”. Oczywiście bardzo nas ucieszyły :) :) :)   jutro postaramy się załączyć fotkę, ale już dziś się musimy pochwalić, że dyplomy wiszą na tzw. jednej ze ścian sławy w naszej szkole.

autor: rysie katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentowanie nie jest możliwe
css.php