TIK TIK w ZS w Rzepedzi

Praca na platformie MP zakończona:)

Wczoraj wykonałyśmy ostatnie zadania na platformie internetowej „Młodych przedsiębiorczych”… tym razem czekały na nas do wypełnienia ankiety i sprawozdanie z prezentacji projektu, a przypominamy wszystkim, że realizowałyśmy projekt:Zakładamy i prowadzimy firmę – HOTELIK PiK Sabina Dąbek, Kinga Kowalik, Aleksandra Telesz, spółka jawna” , czyli znowu działałyśmy  z TiK :) :) :)

Podsumowując, musimy powiedzieć, że dzięki realizacji projektu znacznie pogłębiłyśmy swoją wiedzę z zakresu ekonomii, a dokładnie przedsiębiorczości, marketingu. Wiemy już, jak wygląda prowadzenie hotelu dla zwierząt, fachowa pielęgnacja i tresura. Taka wiedza jest bardzo przydatna: w przyszłości będziemy wiedziały już, czy składana nam oferta jest opłacalna. Kto wie, może same założymy podobną firmę?  Dzięki wizycie w urzędzie gminy dowiedziałyśmy się, gdzie i jak zarejestrować naszą działalność Dzięki projektowi stałyśmy się bardziej otwarte, (jakoś musiałyśmy zdobyć potrzebne do realizacji poszczególnych zadań wiadomości ). I w końcu płynęła z niego także nauka działania z TIK, ponieważ wszystko odbywało się przecież na platformie internetowej, a poszczególne zadania wymagały zastosowania wielu różnych narzędzi z zakresu TIK choćby w celu opracowania ankiet, wykresów,  prowadzenia bloga, zmontowania prezentacji i filmiku, zaprojektowania ulotek i wizytówek.

autor: rysie katagoria: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2011/12, Komentarze (6)

Odpowiedzi: 6 do wpisu “Praca na platformie MP zakończona:)”

 1. Patrycja Ciecińska pisze:

  Gratuluje odznaki ! :)

 2. Patrycja Ciecińska pisze:

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie:
  http://blogiceo.nq.pl/sprzedawca/

 3. Patrycja Ciecińska pisze:

  Lubie czytać wasze wpisy i zaglądać na wasz blog :) ale już nie długo koniec roku szkolenego i niestety także szkoły z klasa :(

 4. kasia0 pisze:

  Ciekawy wpis.
  Rysie http://blogiceo.nq.pl/tikblog/?p=1681ostatnio opublikował..xMy Profile

 5. kasia0 pisze:

  Pozdrawiam.
  Rysie http://blogiceo.nq.pl/tikblog/?p=1681ostatnio opublikował..xMy Profile

css.php