Złota Odznaka

Zdobycie Złotej Odznaki „Młodego Przyjaciel Bydgoszczy”, to zwieńczenie mojej długoletniej pracy na rzecz rozwijania mojej pasji. Dnia 18 czerwca 2013 na uroczystej gali w Pałacu Młodzieży odebrałem ją, wraz z 6 innymi osobami,  z rąk prezesa Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy, Pana Jerzego Derendy. Na podkreślenie zasługuje fakt, że do egzaminu przystępują gimnazjaliści, jednak moja pasja i zaangażowanie przekonały jury o dopuszczeniu mnie do konkursu.Do egzaminu na Złotą Odznakę przystąpiło 30 osób, a zaliczyło 7.

Wręczenie Złotych Odznak

Pozdrawiam serdecznie!

MIKI :)

Posted in Wszystko | Tagged , | 3 Comments

Poznaję Japonię i Nowy Staw :)

„Poznaję świat dzięki pocztówkom” to akcja, którą w Nowym Stawie rozpropagowała P. Agnieszka Rudzik – Sawicka. Mi udało się dzisiaj dostać piękną kartkę z Japonii (Postcrossing).

JP-410763

Prawda, że typowo japońska?

W tym tygodniu otrzymałem też kartki-nagrody za Zagadkę pocztówkową.P. Agnieszka zadbała, abym poznał Nowy Staw i nie tylko. Bardzo podobają mi się kartki wydane przez Szkołę Podstawową nr 2 oraz Urząd Miejski w Nowym Stawie. Wspaniała idea propagowania swojej miejscowości.

DZIĘKUJĘ, PANI AGNIESZKO!

Pozdrawiam, MIKI :)

 

Posted in Wszystko | Tagged , | 3 Comments

Warto było…

Rok szkolny dobiega końca. Nasza praca na rzecz projektu „RozTIKamy naszą szkołę” również. Miło, gdy praca zostaje doceniona. Zielona odznaka dała mi wiele radości, choć nie dla niej robiliśmy nasz projekt. Ważne jest to, czego nauczyliśmy innych i co po tym pozostanie. :)

MIKI ;)

 

Posted in Projekt, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13, Wszystko | Tagged , | 2 Comments

ZIELONA ODZNAKA!!!

Zdobyłem zieloną odznakę!!! DZIĘKUJĘ! ;)

Nie wiem co napisać ;) Może później dojdę do siebie!

MIKI :)

Posted in Projekt, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13, Wszystko | 4 Comments

Trudność „przeszkadzająca” naszemu projektowi ;)

Główną trudnością, która przeszkadzała naszemu projektowi był problem ze sprzętem. Planując nasz projekt, już w ubiegłym roku, zakładaliśmy, że będziemy mieli dostęp do szkolnych laptopów. Jednak ze względu na wprowadzenie dziennika elektronicznego, nasze działania były utrudnione. Niektóre programy przeglądarkowe nie działały na starych wersjach. Część naszych szkoleń odbywała się w bibliotece multimedialnej, niektóre prowadzone były z użyciem tylko tablicy multimedialnej i projektora.

MIKI ;)

Posted in Projekt, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13, Wszystko | Tagged , | 1 Comment

Inne projekty

Nasza klasa robiła w tym roku dwa projekty (do wyboru): RozTIKamy naszą szkołę (opisywany przeze mnie) oraz Otwieramy pizzerię. Kilka osób zrobiło ten drugi projekt. Zespół, w którego skład wchodzą: Zuzia, Natalia i Kuba przygotował taki filmik ;) >>>KLIK!<<<. Wiem też, że dziewczyny, które prowadzą bloga Cook&TIK także pracują nad tym projektem. Koniecznie zajrzyjcie na bloga dziewczyn!

MIKI :)

Posted in Projekt, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13, Wszystko | Tagged , | 1 Comment

Szkolny Festiwal Nauki

31 maja odbył się w naszej szkole Szkolny Festiwal Nauki. W tym dniu odbyło się wiele imprez towarzyszących Festiwalowi. Nasz projekt „RozTIKamy naszą szkołę” doczekał się publicznej prezentacji. Uczniowie, którzy zgromadzili się w sali 26 z zaciekawieniem oglądali naszą prezentację. Zobaczyli m.in.: zdjęcia z różnego rodzaju kursów przeprowadzonych w ramach projektu.

Wszystkich zainteresowanych naszym projektem zapraszam na stronę Projekt 2.0 oraz do obejrzenia karty projektu i karty działania (cały czas je uzupełniam, gdyż odbyło się wiele kursów i nie nadążam ;) ). Tutaj macie jeszcze link do galerii zdjęć ze Szkolnego Festiwalu Nauki: >>>KLIK!<<<

MIKI ;)

 

Posted in Projekt, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13, Wszystko | Tagged , | Komentowanie nie jest możliwe

Postcrossingowa „perełka” z Hongkongu

Najbardziej egzotyczna pocztówka dotarła do mnie 29 maja z Hongkongu. Podoba mi się, bo oddaje „klimat” tego miejsca.

Odległość: 8 453 km Czas podróży: 12 dni

Pocztówka z Australii pozostaje wciąż moim największym marzeniem ;) .

Miki ;)

Posted in Wszystko | Tagged , | 6 Comments

„Ostatnia prosta” – czerwiec ;)

Zbliża się podsumowanie naszej całorocznej pracy. Wczoraj w naszej szkole odbył się Festiwal Nauki. Podsumowano na nim wiele konkursów. Moja praca też została doceniona – dostałem nagrodę i dyplom za aktywną pracę i zaangażowanie w programie „Szkoła z klasą 2.0″. To miłe uczucie, gdy ktoś docenia Twoją pracę, tym bardziej, że jest ona przyjemnością ;) .

Miki ;)

Posted in Wszystko | Tagged | Komentowanie nie jest możliwe

Wirtualny spacer

Zapraszam Was na wirtualny spacer po naszej szkole. Kliknijcie na obrazek poniżej:

Myślę, że bardzo Wam się spodoba nasza szkoła! ;)

Posted in Wszystko | Tagged , , | 3 Comments