Właśnie dzisiaj….

Właśnie dzisiaj „trochę” przygadywałam swoim dziewczynkom z kl. VI, że nie potrafią się sprzedać. Gdy jednak usiedliśmy na kółku przy komputerach, podniosła się wrzawa. Zuza, zajrzawszy na główny blog, głośno wołała, że właśnie napisano o tych naszych dziewczynach.  Obie w szoku, bo jeszcze rano tam zaglądały i nic nie odkryły. Też uległam emocjom. A teraz oficjalnie odwołuję swoje słowa skierowane do dziewczyn. Wygląda na to, że niekoniecznie trzeba umieć się sprzedać. Szkoła z klasą 2.0 w postaci pani Magdy i tak znajdzie, odkryje te ciche, pracowite, sumienne, takie prawdziwe Sobieradzikowe. :)

                      A tu  Sobieradzikowe – Ula i Kinga na głównym blogu

                      W dodatku ich blog został wpisany na  listę blogów polecanych

                      Zajrzyjcie koniecznie i nie zapomnijcie zostawić komentarza.

One mają już prawie w kieszeni fioletową odznakę. A jeśli ktoś chce także ją dostać, to  proszę przeczytać w tym linku, co trzeba zrobić. Powodzenia!

About Danawera

nauczycielka języka polskiego, szkolny koordynator, moderator i opiekun pracowni blogowej w programie Szkoła z klasą 2.0
This entry was posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 and tagged , . Bookmark the permalink.

One Response to Właśnie dzisiaj….

  1. Super, że dziewczyny zostały wyróżnione. Będą teraz mieć więcej zapału i motywacji, choć i bez tego świetnie sobie radzą. Fioletowa odznaka na pewno do nich trafi. Musi być Pani z nich dumna :) Pozdrawiam serdecznie!
    Agnieszka Rudzik-Sawicka ostatnio opublikował..Król złudzenia – Octavio OcampoMy Profile