Z dedykacją dla nauczycieli Szkoły z klasą 2.0

Źródło TED Talks

About Danawera

nauczycielka języka polskiego, szkolny koordynator, moderator i opiekun pracowni blogowej w programie Szkoła z klasą 2.0
This entry was posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 and tagged , . Bookmark the permalink.

8 Responses to Z dedykacją dla nauczycieli Szkoły z klasą 2.0

 1. olaterlecka says:

  Bardzo ciekawy i pouczający filmik, ale szczerze mówiąc wiem już to wszystko od pewnego czasu. Bardzo blisko mnie jest Osoba, która doskonale wie, że dobra relacja z uczniami jest źródłem sukcesu. Czytając słowa pani Pierson miałam wrażenie, że słucham Ciebie, bo przecież Ty wiesz o tym doskonale od dawna i znakomicie wcielasz to w życie. Kiedyś nie mogłam zrozumieć tego fenomenu, dlaczego uczniowie tak bardzo za Tobą przepadają, dlaczego nawet po latach o Tobie pamiętają i często Cię odwiedzają. Kiedyś powiedziałaś mi, że mam spojrzeć na każdego pojedynczego ucznia w klasie, na to, co on czuje i myśli, a nie na klasę jako zespół 30 uczniów. Niby to oczywiste, ale dla mnie były to bardzo ważne słowa, które zmieniły wiele w moim podejściu do ucznia. Dzięki …

 2. Danusiu, to jest czad! :) )))

  Dzięki!

  Magda
  Szk 2.0
  Szkoła z klasą 2.0 ostatnio opublikował..Świat się zmienia. Szkoła też :) My Profile

 3. Marta Puciłowska says:

  Ja we czwartek ruszę do szkoły z większą energią i determinacją, żeby dalej docierać do dzieciaków i zaszczepiać im pasję. Danusiu, dziękuję Ci za ten filmik, daje kopa do pracy!

 4. genshin says:

  Dawno mnie tutaj nie było. Jednak wobec tego filmu nie można zostać obojętnym. Kobieta ma moc ! Wartościowe i inspirujące wystąpienie. Głęboki ukłon dla Ciebie Danusiu za taką informację zwrotną z kręgu najbliższych współpracowników ! Filmowa odpowiedź, jeśli nie widziałaś polecam: http://vimeo.com/22808564.
  genshin ostatnio opublikował..Wywiad z uczestnikami Krainy 2.0My Profile

 5. Danawera says:

  Dzięki, Krzysiu, za odwiedziny, komentarz i filmową odpowiedź, której nie widziałam wcześniej. Rzeczywiście, nie można pozostać obojętnym, dlatego musiałam umieścić go na blogu, dla siebie (żeby zawsze o tym pamiętać) i dla innych.
  Pozdrawiam serdecznie
  Danawera ostatnio opublikował..Kto będzie na Festiwalu Projektów w WarszawieMy Profile