Akcja „Cała Polska Czyta Dzieciom”

DSC01788

Dnia 13/14 grudnia uczestniczyliśmy w akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Było to nocne czytanie, połączone  z noclegiem w szkole.

Tematem przewodnim był Jan Brzechwa, który w najbliższym czasie zostanie  patronem naszej szkoły. Do akcji czytania włączyli się zaproszeni goście radni Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. Marek Wieczny i Janusz Burdziąg, proboszcz parafii w Wałkowie ksiądz Jacek Pochanke, rodzice: Anna Baranek i Natalia Grześkowiak,  dyrektor szkoły Irena Jaskółka oraz nauczycielki Dorota Krawczyk i Renata Praczyk.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie naszej szkoły oraz dzieci z zaprzyjaźnionego Domu Dziecka w Pleszewie, dla których nasza klasa przeprowadziła wcześniej zbiórkę charytatywną z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

DSC01860

Jesteśmy dopiero w  II klasie, takie wydarzenie jak nocleg  w szkole było dla nas ogromnym przeżyciem. :)

ZOBACZ ARTYKUŁ !!!

One thought on “Akcja „Cała Polska Czyta Dzieciom”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge