SZKOLNY FESTIWAL 2.0

IMG_5929

Dziś w Naszej szkole odbył się Szkolny Festiwal 2.0 połączony z obchodami Dnia Dziecka. Wszyscy czekaliśmy na ten dzień by móc zaprezentować gościom i rodzicom efekty swojej całorocznej pracy.

Cała uroczystość odbyła się w trzech miejscach: na sali gimnastycznej, w szkole(klasach) oraz na boisku szkolnym. Cała szkoła była świetnie przygotowana do tego przedsięwzięcia. ;)

Na imprezę przybyli liczni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wlkp.-Maciej Bratborski, Radny Miasta i Gminy Koźmin Wlkp.-Janusz Burdziąg, Proboszcz Parafii pw Narodzenia Najświętszej Mari Panny w Wałkowie- Jacek Pochanke, Prezes Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej „Przyszłość” w Starej Obrze- Roman Marszałek, Bibliotekarka Biblioteki Publicznej  w Starej Obrze – Wanda Bachorz, przedstawiciel prasy lokalnej- Liliana Trawińska oraz nasi rodzice.

Część oficjalną  prowadziła nasza wychowawczyni, pani Natalia Szajber oraz pani ucząca języka polskiego  w klasach starszych, pani Dorota Krawczyk. Panie prowadzące na wstępie wyjaśniły wszystkim obecnym co to jest Szkoła z Klasą 2.0 oraz w skrócie zaprezentowały jak szkoła pracowała przez cały rok wykorzystując  narzędzia TIK.

Nie zabrakło też nagród i wyróżnień. Najaktywniejsi w całej szkole okazaliśmy się właśnie MY- TIKomaniacy ;D

Bartek Waśkowiak otrzymał nagrodę za najlepsza prezentację multimedialna o Naszej szkole, która mieliśmy przyjemność wszyscy obejrzeć.

Następnie cała nasza klasa otrzymał dyplomy za aktywne prowadzenie bloga i zdobycie wielu odznak.

6 uczniów z naszej klasy: Bartek, Mateusz, Jakub N., Malwina, Jakub W., Weronika zostali zwycięzcami Klubu Czterech Żywiołów. Trójka z nich pojedzie na Ogólnopolski Festiwal 2.0 do Warszawy!!! Cieszymy się ogromnie! ;D

Na sali gimnastycznej swoje projekty zaprezentowała klasa III i Oddział Przedszkolny oraz starsi uczniowie zaśpiewali specjalnie przygotowaną na Festiwal piosenkę pt.: „My Obrzanie”.;D

ZOBACZ PROJEKT KLASY III pt.”Owieczki w sieci”- OBEJRZYJ FILM !!!

Na zakończenie panie nauczycielki zrobiły nam ogromną niespodziankę i przygotowały „Pokaz modu uczniowskiej”- SUPER!!!

Po prezentacji pierwszych projektów wszyscy obecni mogli przejść do FOTOGALERII, gdzie można było podziwiać wszystkie wydarzenia z bieżącego roku szkolnego.

Następnie wszyscy udaliśmy się do szkoły, gdzie czekały kolejne projekty, między innym nasz ;D U nas można było poszerzyć swoja wiedzę o żywiołach oraz wykonać ciekawe doświadczenia. W klasie I była kraina Pszczół i degustacja miodu. Klasa V zamieniła się w Krainę Mitów, a klasa VI promowała zdrowe odżywianie. Na korytarzu zaprezentowaliśmy nasze projekty z języka angielskiego.

Po wielu wrażeniach czekała na nas jeszcze atrakcja pt.”Cała szkoła biega”. Wszyscy stratowaliśmy w zawodach, a zwycięzcy stanęli na podium  zdobywając medale.:) W naszej klasie Wiktoria zdobyła złoto, a Weronika brąz.Wśród chłopców Mikołaj zdobył srebro. Gratulujemy !

Był to dla nas bardzo emocjonujący dzień. Nasz klasowy projekt podobał się wszystkim odwiedzającym naszą salę. Jesteśmy dumni z naszych projektów!!!

 

 

One thought on “SZKOLNY FESTIWAL 2.0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge