I miejsce na Dniach Koźmina !!!

IMG_5973ZOBACZ FILM PREZENTUJĄCY NASZ UDZIAŁ W OBCHODACH DNI KOŹMINA ;)

Dziś 40 uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami wzięło udział w  obchodach 10lecia Polski w Unii Europejskiej. Impreza odbyła się w Koźminie Wlkp.

Naszą klasę reprezentowali: Weronika, Natalia K., Wiktoria, Mikołaj, Jakub W., Iza oraz Eliza.

Jak co roku na początku czerwca miasto obchodzi tzw. „Dni Koźmina”. Jest to 3-dniowa impreza podczas której swój dorobek prezentują wszystkie szkoły z naszej gminy, występują wielkie gwiazdy, a także odbywają się liczne zawody sportowe.

W tym roku z okazji Jubileuszu wstąpienia Polski do UE pierwszą atrakcją Dni Koźmina był korowód dzieci i młodzieży ulicami miasta. Każda szkoła prezentowała dwa państwa należące do UE.  Nasza szkoła zaprezentowała Grecję i Bułgarię.  Wymarsz odbył się z Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy na boisko przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Marcińca. Następnie odbyło się spotkanie „Obywatele Europy” gdzie prezentowały się wybrane kraje UE.

Zarówno korowód jak i prezentacje państw członkowskich UE oceniało JURY. Zadaniem sędziów było wyłonić szkołę, która najlepiej przygotowała uczniów do zaprezentowania danego państwa.

ZWYCIĘŻYŁA NASZA SZKOŁA- ZAJĘLIŚMY I MIEJSCE !!! BRAWO!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge