Ogólnopolski Festiwal Projektów w Warszawie- DZIEŃ I

17 czerwca długo oczekiwany  wyjazd do Warszawy !

Pobudka 3.00. Po 6 godzinach  podróży byliśmy w stolicy.

Na początku zarejestrowaliśmy się i otrzymaliśmy identyfikatory z nazwą zespołu oraz naszymi imionami i nazwiskami, a także całym dwudniowym harmonogramem zajęć jakie miały się  odbyć w CNK.

DSC09924Po długiej drodze skorzystaliśmy z poczęstunku, który czekał na nas w CNK. W tym samym czasie nasza pani Natalia zaprezentowała nam Katalog Festiwalu, w którym były opisane wszystkie stoiska, które będą się prezentowały podczas drugiego dnia Festiwalu.

Następnie odbyło się powitanie wszystkich 50 zespołów, które przybyły z całej Polski.  Mogliśmy zobaczyć i porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za program Szkoła z Klasą 2.0. W tym samym czasie zostaliśmy podzieleni na grupy warsztatowe. Naszym opiekunem była pani Basia, z którą udaliśmy się do naszej sali.

Na warsztatach było super! Graliśmy  w różne gry i zabawy, robiliśmy plakaty. Przede wszystkim  przygotowywaliśmy się do prezentacji swoich działań i zastanawialiśmy  się m.in., jakie cechy powinien posiadać idealny prezenter. Dodamy, że w tym samym czasie nasza pani Natalia, również  uczestniczyła w warsztatach dla nauczycieli.

Po kilkugodzinnych warsztatach przyszedł czas na zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik. Czekało tam na nas mnóstwo atrakcji i wiele ciekawych eksponatów, z których mogliśmy skorzystać.  Spędziliśmy tam dwie godziny, ale i tak chyba nie udało nam się wszystkiego zobaczyć.

Po zwiedzeniu CNK udaliśmy się na kolację do Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.

Po posiłku czekała na nas jeszcze jedna niespodzianka od pani Natalii. Byliśmy zobaczyć stadion narodowy.  Jest to ogroooomny budynek. A gdy staliśmy pod stadionem to czuliśmy się jak „mrówki”.

Po wielu atrakcjach zmęczeni, ale zadowoleni udaliśmy się do hotelu.

I tak wyglądał nasz pierwszy emocjonujący dzień w stolicy !

Malwinka, Mateusz, Bartek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge