PROJEKT KLASOWY „Żywiołowi TIKomanaicy”

DSC03280

W II semestrze nasza klasa  zapisała się do Klubu Czterech Żywiołów. Od marca ruszył projekt, którego celem jest wdrażanie nas- uczniów do ekologicznego stylu życia, rozbudzenie naszej świadomości i odpowiedzialności za własne decyzje związane z ekologią oraz rozbudzenie w nas chęci poznawania świata.

Zajęcia prowadzi pani Natalia. Nieocenioną rolę w tym procesie mają również nasi rodzice, którzy nas wspierają i organizują czas w domu na wykonanie wyznaczonych działań.

Naszym zadaniem-uczniów jest zebranie w legitymacji członka Klubu jak najwięcej sprawności- z każdego żywiołu. Będziemy wybierać i realizować zadania/wyzwania i zdobywać odznaki. Jest o co walczyć bo osoba, która będzie najaktywniejsza otrzyma tytuł MISTRZA oraz nagrodę ;)

Klasa II

 

One thought on “PROJEKT KLASOWY „Żywiołowi TIKomanaicy”

 1. Kochani!

  Jestem pod dużym wrażeniem Waszego projektu – zarówno tematu, działań, jak i wszystkich opisanych do tej pory wydarzeń. Wspaniale, że zamieszczacie je na blogu, bo dzięki temu mamy okazję dowiedzieć się, jak przebiega Wasz projekt, czym się zajmujecie i jak Wam idzie ;) Zielona odznaka „Działamy z TIK” jest blisko i mam nadzieję, że do zakończenia projektu pojawi się jeszcze kilka relacji z Waszych zajęć i spotkań. Bardzo na to liczę :)

  Może zerknijcie także na nasz wpis, w którym podpowiadamy jak opisywać na blogu projekt: http://blogiceo.nq.pl/szkola2zero/projekt-na-blogu/

  Przesyłam Wam słoneczne pozdrowienia!
  Magda
  SzK 2.0
  Szkoła z klasą 2.0 ostatnio opublikował…Projekt na bloguMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge