60-lecie RSP Stara Obra

21 lutego my uczniowie uczestniczyliśmy w jubileuszu 60-lecia Rolniczej Spółdzielni „Przyszłość” w Starej Obrze.  Było to święto nie tylko dla obecnych członków i pracowników RSP, ale i dla wielu będących już na emeryturze.

Cała impreza odbyła się w „Zajeździe od Szyszkami” w Nowej Obrze. Zebranych gości powitała prowadząca uroczystość pani Dorota Krawczyk, nauczycielka języka polskiego w naszej szkole.

Na imprezie obecnością swą zaszczycili m. in. Zdzisław Gumkowski- przedstawiciel Krajowej Rady Spółdzielczej w Warszawie, Jacek Staciwa- dyrektor Biura Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Produkcyjnej w Warszawie, Irena Jaskółka- dyrektor SP w Starej Obrze, Maciej Bratborski- burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wlkp., Janusz Burdziąg- radny Miasta i Gminy Koźmin Wlkp., Andrzej Bobrowski- dyrektor OT Agencji Rynku Rolnego w Poznaniu i wielu innych ważnych gości.

Na wstępie prezes RSP Roman Marszałek przedstawił 60-letnią  historię  Spółdzielni. Następnie odbyło się wręczenie odznaczeń zasłużonym członkom Spółdzielni. Nie zabrakło licznych gratulacji  i życzeń dla Jubilatów.

Na zakończenie my uczniowie- przedstawiliśmy  program artystyczny pt. „ Dom mody na różne pogody”. Zaprezentowaliśmy swoje umiejętności aktorskie oraz taneczne, które umilały czas wszystkim obecnym gościom. Za przygotowanie nas  do występu odpowiedzialne były panie: Renata Praczyk, Dorota Krawczyk i nasza pani Natalia Szajber.

Po występach  zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami. Otrzymaliśmy widokówkę, długopis oraz medal upamiętniający spotkanie. Zjedliśmy pyszny poczęstunek, po którym udaliśmy się do domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge