My TIKowcy

Dnia 1 czerwca 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 6 w Inowrocławiu w godzianch 9.00 – 14.30 odbył się Festiwal Projektów 2.0. Brali w nim udział uczniowie prezentujący efekty swojej pracy oraz nauczyciele, widzowie, czyli pozostali uczniowie i zaproszeni goście.

Przyszłyśmy do szkoły pól godziny prze rozpoczęciem Festiwalu, by móc wszystko przygotować i dopiąć na ostatni guzik. Na początku strasznie się denerwowałyśmy, ponieważ żadna klasa do nas nie przychodziła. Dopiero później do biblioteki, w której prezentowałyśmy, przyszli rodzice uczniów i to im, jako pierwszym opowiedziałyśmy o naszym projekcie . Najgorzej było zaprezentować właśnie ten pierwszy raz.

Potem przyszli nauczyciele, którzy również chcieli zobaczyć efekty naszej pracy, którą sumiennie wykonywałyśmy przez cały semestr.

Następnie była kolej na przyjście uczniów. Potem przyzwyczaiłyśmy się i nerwy całkowicie nas opuściły, więc poszło nam jak z płatka. Doskonale zapamiętałyśmy tekst, dzięki czemu prezentowanie okazało się niezwykle łatwe i przyjemne.

Skończyłyśmy prezentować już o godzinie 13.30, więc poszłyśmy przeprowadzić krótkie wywiady z nauczycielami na temat tego, co sądzą o całym projekcie szkolnym.

A jak Wam poszła prezentacja? :]

Anka, Marta i Oliwia ;)  

Jeden komentarz

  1. [...] Szkolny festiwal według Ani, Marty i Oliwii [...]