16 lip 2012

Po Krakowie

Właśnie wróciłem z Krakowa. Byłem tam tydzień. Pierwszego dnia razem z rodzicami oglądaliśmy Bazylikę Mariacką. Drugiego dnia oglądaliśmy Wawel. Ja w szczególności chciałem zobaczyć katedrę, ale była otwarta dopiero od 11:30. Więc zobaczyliśmy Smoczą Jamę oraz smoka, który zieje ogniem. Następnego dnia byłem w kopalni soli w Bochni i to prawda, że to jest inny wymiar zwiedzania. We wtorek zwiedzałem Stare Miasto. Szczególnie zapamiętałem wyższą wieżę Bazyliki Mariackiej na, którą wchodziłem oraz odgrywany z niej hejnał. W środę byłem w obozie śmierci czyli Auschwitz-Birkenau. To było straszne, kiedy widziałem te rzeczy, które odbierano ludziom. Wracając zajechaliśmy na kopiec J. Piłsudskiego. Widać było Tatry. Przedostatniego dnia pojechałem do zamku Lubomirskich w Nowym Wiśniczu. A następnie do zamku w Niepołomicach. Ostatniego dnia wizyty w Krakowie zobaczyłem Kazimierz starą dzielnicę żydowską w Krakowie. Dla mnie wycieczka się bardzo udała i jestem zadowolony z tego co zobaczyłem.                                                                                                                                                                                                                   PPPPPPPPPPPPaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30 cze 2012

Moja pierwsza odznaka

Nareszcie dostałem moją pierwszą odznakę w tym roku szkolnym. Wiem, że jest to druga odznaka w roku szkolnym, ale pierwszej nie udało mi się zdobyć.

 

Koniec szkoły !!!!!!!

Nareszcie pierwszy dzień po zakończeniu roku szkolnego. Ja wakacje spędzam w Krakowie. A wy gdzie się wybieracie na wakacje? Odpowiedzcie w komentarzach.

23 cze 2012

Po festiwalu 2.0

Wczoraj właśnie byłem na festiwalu 2.0 o, którym już pisałem. Spotkałem także pana Piotra Pacewicz o, którym też wspominałem. Dostaliśmy pendiwy z logo ,,Szkoły z klasą 2.0”. Moim zdaniem to był udanuy festiwal projektów.

20 cze 2012

Festiwal 2.0

Jest super!!!!!!! W piątek jadę na Festiwal 2.0 do Warszawy. Festiwal będzie w Centrum Nauki Kopernik. Powiem wam, że w ostatni piątek byłem tam z klasą. Zwiedziłem wtedy, także a raczej byłem w kinie 5d.

02 cze 2012

Podsumowanie

Niedługo kończy się rok szkolny i ko0ńczy się nasz projekt. Naszym osiągnięciem było zrobienie prezentacji nt. obecnej pani dyrektor oraz byłej pani dyrektor Wandy Ogrodnik. Trudnoś nam sprawiło zrobienie prezentacji o pani Annie Satule dyrektorze naszej szkoły. Dzięki pracy nad projektem nauczyliśmy się prowadzenia bloga, korzystania z programów Picasa, Movie Maker, Audacity. Wszystkie programy chciałbym poleci do robienia prezentacji . UWAGA: Program Movie Maker    jest dostępny w programie Picasa. I jak dzisiaj to na tyle.                                                                                                                                            SIEMA:)

27 maj 2012

Festyn

Przed chwilą wróciłem z festynu w parafii Królowej Rodzin. Było super. Oglądałem tropikalne gady,  jeździłem po miasteczku rowerowym i  oglądałem mecze różnych drużyn. Jadłem lody oraz watę cukrową. Jeszcze raz powtarzam było super.

 

23 maj 2012

Kolejne blogi

Ostatnio  dużo blogów doszło do mojego spisu zapraszam do ich odwiedzania. Wszystkim chciałbym pogratulować blogów. Siemka.

22 maj 2012

Uczeń (czyli ja) nauczyciel (czyli Kornela)

Dzisiaj pojechałem do drugiej siedziby naszej szkoły. Spotkałem się z Kornelią. Nauczyła mnie jak wycinać fragmenty i dodawać rozmowy, wywiady itp. w programie Audacity. Na początku myślałem, że będzie to trudne ale kiedy to zobaczyłem wiedziałem, że będzie łatwo. Uczniem byłem ja ponieważ uczyłem się tego programu, a Kornela była moim nauczycielem ponieważ uczyła mnie tego programu.

21 maj 2012

Wreszcie na blogu

Sorki, że tak długo nie było wpisu, ale nie mogłem dostać się na mojego bloga. Na szczęście udało mi się na niego wejść.

 

css.php