Magia Świąt

Rozpoczął się magiczny czas roku, gdy życie marzeniom dotrzymuje kroku, a atmosfera świąt wypełnia każdy dom i każde serce…Magia Świąt Bożego Narodzenia ogarnęła dzisiaj wszystkich podczas wigilii szkolnej. Każdy odświętnie ubrany i uśmiechnięty kroczył na wspólne spotkanie wigilijne.

W świąteczną atmosferę wprowadziły nas Jasełka, ktore przygotowali koledzy i kolezanki z innych klas pod opieka pani Adrianny Szyfer i pana Piotra Wojciechowskiego.

Dzisiejszy dzień był bardzo wyjątkowy i rozpoczął najbardziej magiczny czas roku, gdy składamy sobie życzenia, zasiadamy przy wspólnym stole, na chwilę zapominamy o problemach.

Jedyne czego nam brakowało to śniegu. Mam nadzieję, że niebawem spadnie trochę białego puchu. ;)

/Weronika.

Download

 

 

Na ten wyjątkowy czas Bożego Narodzenia wszystkim pracownikom, nauczycielom,uczniom i ich rodzicom życzymy zdrowia i pogody ducha, byście mogli w pełni cieszyć się tym niezwykłym klimatem. Wesołych Świąt !!! 

 

TikTak nauczy was jak czytając można odkryć swiat!

Polacy mało czytają, nie kupują książek. Chcemy położyć nacisk na przyjemność i konkretne korzyści z lektury, wyrabianie nawyku czytania, a także poszukiwanie sensu, budzenie wrażliwości i „otwieranie oczu” na świat. Mamy na celu przełamać stereotyp, że czytanie nie jest wcale takie nudne. Czytając możesz wiele zdobyć dla siebie, odkryć wiele ciekawostek itp.

/ Weronika.

Szk_czytaj-876x1024