Wielkie odliczanie!

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od GRY MIEJSKIEJ. Trwają ostatnie poprawki i wszystko dopinane jest na ostatni guzik. Trwają drobne poprawki, by nasza gra była pełna radości i zachęcała do działania w grupie. Nasza gra będzie polegała głównie na dostarczeniu uczestnikom dużej dawki radości. My tak jak i Wy nie możemy doczekać się wspólnej zabawy. Do zobaczenia!

Trasa gry

Udało nam się ustalić jaką trasą pójdą uczestnicy gry miejskiej. Postanowiliśmy, że gra śladami historii będzie biegła wzdłuż murów obronnych. Na jej trasie znajdzie się kilka przystanków. Każdy z nich będzie umieszczony koło jakiegoś obiektu historycznego.

Wspaniała wiadomość!

Mamy dla was wspaniałą wiadomość, która bardzo nas ucieszyła. Jesteśmy jednym z  15 zespołów, które otrzymały dofinansowanie prezentacji projektu. Bardzo dziękujemy i gratulujemy pozostałym grupom! Poniżej zamieszczam link, gdzie można zobaczyć listę grup.

http://www.ceo.org.pl/pl/mlodyobywatel/news/dofinansowanie-prezentacji-lokalnych-2

Chcielibyśmy również wszystkim życzyć wesołych i udanych Świąt Wielkiej Nocy!

Mapa

Nasza grupa zorganizowała mapę, która pomoże nam w organizowaniu i oznaczaniu trasy naszej gry. Nasz skład powiększył się i składa się z ośmiu osób: Patrycja Klimaszewska, Małgorzata Anczarowska, Patrycja Śpiewok, Jowita Garlicka, Natalia Chalecka, Aleksandra Grzybowska, Monika Jurków oraz Joanna Biernacka. Mapę wykonała jedna z uczestniczek projektu.

Więcej szczegółów o grze dydaktycznej będziemy ujawniać stopniowo w najbliższym czasie.

Tworzymy trasę pełną tajemnic..

Od pewnego czasu nasza grupa zaczęła bardzo intensywnie działać nad grą dydaktyczną. Poprzez ciągłe spotkania mamy już wiele pomysłów. Każdy z nas jest bardzo wyjątkowy i ma bardzo wyjątkowe pomysły. Dzięki temu powstaje trasa pełna tajemnic i zabawy. Niedługo ukażemy więcej szczegółów dotyczących naszej trasy. 

Pozdrawiamy Was serdecznie i czekajcie na nowe wieści od nas! :)

Wspaniałe osiągnięcie.

Jedna z uczestniczek projektu „Młody Obywatel” – Aleksandra Grzybowska zajęła III miejsce w konkursie na wywiad z lokalnym aktywistą. Przeprowadziła go z panią Elżbietą Skoczylas, która jest dyrektorem Fundacji im. Edwarda Machniewicza w Górze. Zadanie nie było łatwe, ponieważ wywiad musiał być ciekawy i inspirujący. Gratulujemy Oli, a pracę można zobaczyć klikając na link, który znajduje się poniżej.

 

http://www72.zippyshare.com/v/96062593/file.html

Warsztaty z tworzenia bloga

Dnia 17 grudnia 2012 r. odbyły się warsztaty z tworzenia bloga. Uczennice Zespołu Szkół im. Sylwestra Kaliskiego w Górze – Aleksandra Grzybowska i Jowita Garlicka, pod opieką Pani Teresy Witkowskiej zapoznawały się z umiejętnościami tworzenia bloga. Warsztaty były bardzo interesujące, dzięki nim poznałyśmy głębiej zasady w tworzeniu i dopracowywaniu bloga. Na warsztatach poznałyśmy dużo ciekawych i przyjaznych osób. Jesteśmy bardzo zadowolone z warsztatów. Dziękujemy!

Kilka zdjęć z warsztatów.

Spotkanie z Panią Dyrektor Fundacji Pomocy Szkole im. Edwarda Machniewicza – Elżbietą Skoczylas.

Dnia 6.12.2012 r. odbyło się spotkanie z Panią Elżbietą Skoczylas. Na spotkaniu, w którym brałyśmy udział Pani Skoczylas opowiadała nam o działalności fundacji. Fundacja uczestniczy w różnych projektach oraz sama je tworzy. Posiada również swoich wolontariuszy. Bardzo zaciekawiła nas praca fundacji. Dziękujemy bardzo za to spotkanie, które uświadomiło nas w jaki sposób można pomagać innym!

Kilka zdjęć ze spotkania:

css.php