Mistrzostwa Szkoły w Badmintonie – Lokalna Akcja Sportowa

       W ramach zajęć pozalekcyjnych uczniowie naszej szkoły mają możliwość uczestniczyć w zajęciach rekreacyjno sportowych z badmintona.
Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach wiekowych. Pierwsza grupa – to uczniowie klas piątych i szóstych. Drugą grupę stanowią uczniowie klas czwartych oraz najmłodsi uczniowie naszej szkoły klasy I – III. Najmłodsi badmintoniści, ponieważ są to ich pierwsze kroki w tej dziedzinie sportu swoje umiejętności mogą rozwijać pod okiem i przy czynnym udziale swoich rodziców. Rodzice pod kierunkiem nauczyciela ćwiczą razem z dziećmi zwracając uwagę na popełniane błędy i zachęcają do ćwiczeń.

Podsumowaniem dotychczasowej pracy były zorganizowane w dniu 16-10-2013r. Mistrzostwa Szkoły. Po zaciętej oraz trudnym do przewidzenia zwycięzcy ostatecznie w kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Karol Kret. Na miejscu drugim uplasował się Mateusz Głaz przed Kacprem Zielonką na miejscu trzecim.

W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Kinga Kiszka przed Edytą Czarna na miejscu drugim i Barbarą Mucha na miejscu trzecim.

Turniej klas czwartych oraz konkursy badmintonowe dla klas I – III są w trakcie realizacji. Informacje na ten temat ukażą się po zakończeniu turnieju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge