Majówkaaaaa :)

Miłej majówki moi drodzy :)

http://www.youtube.com/watch?v=KOOuId16P9E

Brak komentarzy


EGZAMIINY GIMNAZJALNE :)

Trzymajcie za nas kciuki ! Piszemy :)

Brak komentarzy


18.04.2013

Hej :)

Na naszym dzisiejszym spotkaniu pisaliśmy list do Prezydenta. Tak to nie żart ;) Dziś pisaliśmy go na brudno a właściwie to pisała go Paulina :) my jej oczywiście pomagaliśmy :D .

Natala

Brak komentarzy


11.04.2013

Witajcie! :)
Dziś na spotkaniu rozwijaliśmy pierwsze podpunkty naszego planu co zamierzamy robić. Zastanawialiśmy się jak możemy pomóc w tych uroczystościach i wydarzeniach kulturalnych. Czekamy do pierwszego wydarzenia a jest nim XXVIII Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów. Wstawiam zdjęcia :)

1 komentarz


Działaaamy, działaaamy, działaaaamy :) 04.04.2013r

Siemka :)

Przepraszam ze nie dodawałam ostatnio wpisu, po prostu z braku czasu. Na spotkaniach w marcu ustalaliśmy co zamierzamy robić i dziś zebraliśmy to wszystko w całość. Cały wpis przygotował Damian :) (Troszkę dłuższa lekturka :)

 

Witajcie! Ostatnio trochę się działo, więc postaram się Wam opisać wszystkie ważne wydarzenia ostatniego czasu Ja i Adam opowiedzieliśmy dziś o swojej wizycie w klasztorze, oraz Damian przeczytał specjalny raport dotyczący naszego projektu. Raport nieco przerobiony poniżej:

Nasz projekt „Młody Obywatel” wybrał już zasób lokalny do wzmocnienia! Wybraliśmy Bazylikę NMP Niepokalanej Wszechpośredniczki Łask w naszym rodzinnym Niepokalanowie. Pierwsze kroki już poczynione. Gabrysia i Kamila jeszcze przed świętami uzyskały zgodę na realizację naszego projektu, a chłopaki Damian i Adam udali się zaraz po świętach na rozmowę z o. Mirosławem Bartosem, naszym Gwardianem. Podczas rozmowy chłopakom udało się ustalić szczegóły wzmacniania naszego wybranego zasobu. Zaangażujemy się w imprezy na terenie klasztoru. Padła propozycja działań promocyjnych Niepokalanów w szkole (jakaś wystawka zdjęć na korytarzu). Możliwa jest także wycieczka do Niepokalanowa – my jako członkowie „Młody Obywatel” możemy oprowadzać uczniów naszego gimnazjum lub nawet całe klasy, jak nie całą szkołę (taki dzień można zorganizować na godzinach wychowawczych w czerwcu). Ojciec Mirosław zachęcał nas także do podjęcia rozmów w licznych muzeach na terenie sanktuarium, w których mielibyśmy zapytać się o zgodę zwiedzenia bezpłatnie tych muzeów i o ewentualnym podzieleniu się wrażeniami na antenie Radia Niepokalanów! Możemy pomóc przy organizacji imprez, oto przykładowe z nich:

11.05.2013r. XXVIII Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów, gala rozdania nagród, Msza św. o godz. 12:00 w Sanktuarium św. Maksymiliana Marii Kolbego w Niepokalanowie i pokaz nagrodzonych filmów.

12.05.2013r. 75 rocznica powstania „Radia Niepokalanów”. Msza św. w Bazylice o godz. 13:00 i ok. godz. 17:00 koncert Krzysztofa Krawczyka

15.06.2013r. MAKSI MILA – bieg uliczny na dystansie 10 MIL FRANCISZKAŃSKICH (16 km 670 m) po raz pierwszy zostanie rozegrany w tym roku w Teresinie. Organizatorem jest: Klasztor Niepokalanów, Gmina Teresin i Starostwo Powiatowe Sochaczew

16.06.2013r. 30 rocznica pobytu bł. Jana Pawła II w Niepokalanowie. Uroczystości organizowane razem ze Służbą Papieską TotusTuus i urzędem Gminy Teresin oraz Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II. Msza św. o godz. 13:00 w Bazylice

Podsumowując, strategia naszego projektu ulegnie gruntownej zmianie. Nie zorganizujemy żadnej imprezy na terenie klasztoru, zorganizujemy działania promocyjne Niepokalanów w naszej szkole, oraz będziemy zabiegać o uczestnictwo naszej szkoły w zbliżających się imprezach. Zaangażujemy się w każdy z możliwych sposobów w organizację tych imprez. Możemy np. robić relację dla lokalnych mediów, pomagać przy organizacji (koordynacja, wystrój i inne zadania zlecone przez ludzi odpowiedzialnych za te imprezy), czy zaangażować się w tych imprezach po przez same uczestnictwo.

Wymienione imprezy są tylko tymi, które w tej chwili są w kalendarium naszego sanktuarium. Z upływem czasu może zostać kilka dopisanych do listy. Najważniejsze jest jednak to, że Gwardian popiera naszą działalność i będzie z nami w kontakcie (ze mną i Adamem). Będziemy, więc jemu i Wam składać sprawozdania z naszych wspólnych poczynań. Tak więc bierzemy się do roboty i zaczynamy działać  Zrelacjonujemy dla Was każdą wizytę w ramach projektu! Czeka Was więc w najbliższym czasie ocean zdjęć 

Pozdrowienia od całej naszej grupy :)
Damian :)

Brak komentarzy


21.02.2013 :)

Hej :)
Dzisiaj omawialiśmy plan działania. Chcielibyśmy zorganizować wystawę fotograficzną w ramach naszego projektu jednakże musimy to jeszcze przemyśleć.:)  Zastanawialiśmy się także nad nazwą projektu. :)

Natala

Brak komentarzy


14.02.2013 :)

Siemka :)  
Dziś na spotkaniu nie było mnie i Adama, ponieważ przygotowujemy spektakl teatralny . Na spotkaniu postawione było pytanie : Co dalej z projektem?. Ustaliliśmy cele. Chcemy „reklamować” nasz klasztor w Niepokalanowie. Niestety tym razem nasze „zebranie” nie zostało uwiecznione.Tak poza tym dziś Walentynki-wszystkiego dobrego!♥♥♥♥♥♥♥

Natala

Brak komentarzy