Kilka słów o naszej grupie … :)

Hej! W tej zakładce będziecie mogli poczytać coś o każdym z nas. :)

:D  FANTASTYCZNA ÓSEMKA :D

  Adam :Cześć! Jestem Adam Wojciech Krukowski i zamieszkuję centralne Mazowsze, a dokładnie jego kulturalne serce- Teresin. Interesuję się ochroną przeciwpożarową i udzielam się w jednostce ochotniczej straży pożarnej w mojej miejscowości ( https://www.facebook.com/osp.teresin?fref=ts ). Często można mnie spotkać w murach Teresińskiego ośrodka kultury i podczas częstych wypadów na przejażdżki rowerowe. Lubię słuchać DOBREJ muzyki i bawić się z moim czworonożnym przyjacielem. Swoją przyszłość wiąże z ratowaniem ludzkiego życia z ramienia Państwowej Straży Pożarnej, więc życie obywateli naszego państwa nie może być mi obce, dlatego postanowiłem zapisać się na szkolne koło obywatelskie.

 

 Kacper :Jestem Kacper Klata i mieszkam sobie w Teresinie pod Warszawą. Interesuje sie sportem i uprawiam łucznictwo.Uwielbiam wyjazdy na łono natury z kolegami i wspolne imprezy. Ubóstwiam dobrą polska kuchnię. Jestem pyzaty i puszysty jak Mis Puchatek. Lubię dobrą literaturę a moim ulubionym pisarzem jest Paulo Coehelo. Działam w Klubie Obywatelskim prowadzonym przez naszego ulubionego nauczyciela Pana Piotra:)

 

Kamila: Jestem Kamila, ale większość znajomych mowi na mnie Kamcia :D . Interesuje się sportem, a najbardzie siatkówką. Od roku gram na pianinie. Obecnie uczęszczam do III kl gimnazjum. W przyszłości bardzo chciała bym zostać policjantką :) .

Damian: Jestem Damian, dla znajomych Urbi lub „Urban Dj” :-}
Interesuje się piłką nożną (jako kibic), polityką oraz podróżami do najodleglejszych krańców ziemi :-}
Siebie w przyszłości widzę jako studenta prawa ;-}

Gabriela:Jestem Gabriela, chociaż niektórzy mówią na mnie Gabrysia lub Gabi. Uczęszczam do III klasy gimnazjum. Bardzo lubię pływać choć nie wiążę z tym żadnej przyszłości , a także spotykać się ze znajomymi. W przyszłości pragnę zostać nauczycielką. Moim marzeniem jest kilkutygodniowy wyjazd do Hiszpanii. ;)

 Paulina:Hej :)  Jestem Pola z IIIc (wiadomo gimnazjum Teresin) interesuje się sportem! Tańczę w Abstrakt Sochaczew. W przyszłości będę prawnikiem :D .

Alicja:Jestem Ala. Mieszkam w Teresinie. Chodzę do klasy III klasy gimnazjum. Bardzo lubię czytać książki. W przyszłości chciałabym zostać… szczęśliwym człowiekiem.

 Natalia: Cześć! Nazywam się Natalia mam 15 lat :D . Lubię zwierzęta i w przyszłości chciałabym sie nimi zajmować. Od półtora roku ucze sie grac na gitarze oraz amatorsko na keyboardzie. Próbowałam prze rok grac na perkusji :) . Interesuję się teatrem.

 POZDRAWIAMY! :)

 

 

  1. Na razie brak komentarzy.
(ukryty)