NAJWIĘKSZY STRES JUŻ ZA NAMI!

Publiczna prezentacja już za nami i stres związany z pytaniami czy angielska herbatka będzie smakować i czy prezentacja Power Point odbędzie się bez zgrzytów? Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem.
Publiczność na sali gimnastycznej obejrzała efekty naszej pracy nad projektem. Spotkanie w sali lekcyjnej okazało się sukcesem! :)
Fajnie, że reszta naszych kolegów doceniła pracę, którą wyklonaliśmy!
Wszystkim projekt bardzo się podobał :)
Nam pozostają miłe wspomnienia..:)

Before festival…

Przygotowywujemy się do piątkowego festiwalu szkolnego, trzymajcie z nas kciuki. We hope to have some fun!

Projekt czas zacząć

Już rozpoczęliśmy poszukiwania informacji potrzebnych do projektu. Czy English Afternoon Tea Party może być fajne? Właśnie zamierzamy to sprawdzić, przeglądając strony w języku angielskim. Może urządzimy sobie podobny u siebie? :) Trzymajcie za nas kciuki! Pozdrawiamy :)

PRZYGOTOWANIA DO PROJEKTU 2.0

Wył.

Cześć:)

Dzisiaj przedyskutowaliśmy nasz plan, rozdzieliliśmy zadania, rozdzieliliśmy się na grupy i przydzieliliśmy każdej grupie zadania. Mamy nadzieję, że projekt ruszy zgodnie z planem. ”

Trzymajcie za nas kciuki! :)

Pozdrawiamy! :)

Zadanie TIK

Wył.

Hej!

Podczas trzech lekcji języka angielskiego wykonywaliśmy nasze zadanie TIK. Musieliśmy troszkę zmienić koncepcję, ponieważ wystąpiła awaria pracowni. Mimo trudności wszystko poszło dobrze, daliśmy radę. Cieszymy się z efektów naszej pracy i myślimy, że zadanie było OK i na pewno nam się przyda w przyszłości :)

DEBATA SZKOLNA

02.12.2011 o godz. 8:50 w sali 52 w naszej szkole odbyła się debata dotycząca korzystania z technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK). W debacie uczestniczyli reprezentanci ze wszystkich klas. Głównym zadaniem spotkania było stworzenie szkolnego kodeksu korzystania z technologii informacyjno-komunikacyjnych. Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Momentami było burzliwie aczkolwiek udało się opracować poszczególne punkty kodeksu.
Uważamy, że to super pomysł, iż mogliśmy wspólnie podyskutować na różne tematy. Dobrze jest poznać opinie kolegów. Mamy nadzieje, że wszystko się uda ;) zobaczymy!

Debata

Dnia 14.11.2011r. na naszej lekcji wychowawczej odbyła się debata na temat wykorzystania TIK w nauce.  Pracowaliśmy nad kodeksem, wszyscy wyrażali swoje opinie. Padały różne propozycje częstszego wykorzystania pracowni komputerowej. Rozmawialiśmy też na temat komunikowania się z nauczycielami poprzez telefony komórkowe i internet. Padło również hasło używania komórek podczas lekcji.

Mówiliśmy o tym aby nauczyć naszych profesorów obsługi komputera i używania różnego oprogramowania.

Poruszaliśmy także temat praw autorskich i bezpieczeństwa przy podawaniu swoich danych osobowych.

Debata była burzliwa, gdyż każdy z nas dzielił się swoimi poglądami.

css.php